برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

تصاویری از وولچر در انیمیشن Spider-Verse 2 منتشر شد

یک کرکس کلاسیک در اسپایدرورس!

تصاویری از وولچر در انیمیشن Spider-Verse 2 منتشر شد ۰ ۰۴ اسفند ۱۴۰۱ سینمای جهان کپی لینک
وولچر در انیمیشن Spider-Verse 2

در تصاویر جدیدی که از عروسک‌های فانکو Across The Spider-Verse منتشر شده،‌ می‌توانید شاهد ظاهر شخصیت وولچر در انیمیشن Spider-Verse 2 باشید.

حدودا یک ماه پیش بود که شاهد انتشار اولین تریلر از فیلم Spider-Man: Across The Spider-Verse بودیم؛ اثری بسیار جذاب که در آن، مایلز مورالز (Miles Morales) یکبار دیگر با مسائل مولتی ورسی درگیر می‌شود و با چندین و چند نسخه دیگر از مرد و زن‌های عنکبوتی ملاقات می‌کند! با این وجود، چنان که به نظر می‌رسد، ماجراجویی جدید مایلز شامل برخورد با برخی ابرشرورهای کلاسیک دنیای مرد عنکبوتی، از جمله وولچر (Vulture) می‌شود.

به تازگی تصاویری از عروسک‌های فانکو Across The Spider-Verse منتشر شده و در آن‌ها، می‌توانید شاهد تایید نهایی حضور شخصیت وولچر در این انیمیشن مورد انتظار باشید. در واقع وولچر پیش از اینکه در این تصاویر از انیمیشن Spider-Verse 2 دیده شود، در همان تریلر اصلی هم نمایش داده شده بود؛ جایی که اسپایدروومن (Spider-Woman) یک لحظه با موتور از روی سر او رد می‌شود!

تصاویر وولچر در انیمیشن Spider-Verse 2

با این حساب، به نظر می‌رسد که وولچر در این فیلم یک ابرشرور ساده خواهد بود که در راستای خواسته‌های ویلن اصلی، احتمالا بین راه فدا می‌شود و ورینت‌های مختلف اسپایدرمن او را از بین خواهند برد. نام ابرشرور اصلی این انیمیشن، شخصیتی به نام اسپات (Spot) است؛ کسی که در تریلرها و تصاویری قبلی هم دیده شده بود و قرار است تا بعد از Across The Spider-Verse، در سومین دنباله از این سری انیمیشنی هم حاضر شود.

همچنین جالب است بدانید که این نسخه از شخصیت وولچر در انیمیشن Spider-Verse 2 عملا یک ورینت کلاسیک است که زره خاصی نداشته و ظاهری قدیمی خواهد داشت. برخلاف آنچه که در فیلم Spider-Man: Homecoming با بازی مایکل کیتون (Michael Keaton) دیده بودیم. در واقع وولچر در آن فیلم از تکنولوژی خاصی استفاده می‌کرد، در حالی که ورینت حاضر در انیمیشن، ظاهری عجیب همراه با پر دارد!

علاوه بر شخصیت وولچر، در تصاویر بالا می‌توانید شاهد سایر کاراکترهای عنکبوتی حاضر در انیمیشن Spider-Verse 2 باشید. اسپایدرپانک، اسپایدرمن ۲۰۹۹ و نسخه‌های مختلف از مایلز مورالز،‌ در دسته این کاراکترها هستند. با این وجود گرچه لباس مایلز در این انیمیشن تازه شده، به نظر می‌رسد که اسپایدرگوئن (Spider-Gwen) ظاهری مشابه با قسمت قبلی را خواهد داشت.

فیلم انیمیشنی Spider-Man: Across The Spider-Verse در سال ۱۴۰۲ اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments