1%
  • 0/10

تریلر انیمیشن اسپایدرمن – Across The Spider-Verse منتشر شد + زیرنویس فارسی

هزاران مرد عنکبوتی در یک قاب!

تریلر انیمیشن اسپایدرمن – Across The Spider-Verse منتشر شد + زیرنویس فارسی ۱ ۲۲ آذر ۱۴۰۱ تریلر (سینمایی) کپی لینک

بالاخره پس از مدت‌ها انتظار، امروز تریلر انیمیشن اسپایدرمن با عنوان Spider-Man: Across The Spider-Verse منتشر شد و می‌توانید آن را با زیرنویس فارسی تماشا کنید!

چند سال پیش بود که یک فیلم انیمیشنی متفاوت و تازه از استودیو سونی (Sony Pictures) منتشر شد؛ عنوانی که به دلیل داشتن داستانی متفاوت و درجه ۱، مورد تحسین بینندگان و طرفداران آثار مارولی قرار گرفت. در این فیلم، دیدیم که داستانی خاص درباره شخصیت مایلز مورالز (Miles Morales)، کسی که مثل پیتر پارکر (Peter Parker) دارای قابلیت‌های عنکبویتی است، روایت شد. اما نکته قابل توجه درباره این داستان، آنجاست که علاوه بر مایلز و پیتر، پای چندین مرد و زن عنکبوتی دیگر هم به داستان باز می‌شود!

در واقع داستان انیمیشن Into The Spider-Verse درباره جهان‌های موازی و ملاقات مایلز مورالز، با دیگر نسخه‌های مرد عنکبوتی، از سایر خط‌های زمانی بود. با این حال پس از اکران این فیلم و استقبال طرفداران، سازندگان اعلام کردند که قصد دارند تا این اثر را به یک سه‌گانه تبدیل کنند. نام آثار نیز به ترتیب Into The Spider-Verse سپس Across The Spider-Verse و در نهایت، Beyond The Spider-Verse خواهد بود.

حال در تریلر فیلم انیمیشنی اسپایدرمن با عنوان Across The Spider-Verse می‌توانید ببینید که مایلز به دلایلی مجبور می‌شود تا به سفر در جهان موازی برود، اما نکته کار اینجاست که در پایان ویدیو، چندصد مرد عنکبوتی در مکانی عجیب و غریب دیده می‌شوند! این یعنی احتمال دارد تا طبق شایعات قبلی، شاهد هریک از مردهای عنکبوتی حاضر و گذشته در دنیای مارول باشیم؛ برای مثال فکر کنید که مرد عنکبوتی توبی مگوایر (Tobey Maguire) یا اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) در این انیمیشن حاضر شوند!

مدتی پیش شایعه حضور سایر مردهای عنکبوتی به خصوص نسخه تام هالند (Tom Holland) در فیلم بعدی Spider-Man: Beyond The Spider-Verse منتشر شده بود، به همین ترتیب نیز باید منتظر باشیم و ببینیم که آیا در عنوان Across The Spider-Verse، در حد حضور کوتاه یا سکانس پس از تیتراژ می‌توانیم شخصیت‌های مرد عنکبوتی در دنیای سینمایی مارول را ببینیم یا که نه.

فیلم انیمیشنی Spider-Man: Across The Spider-Verse در تاریخ ۱۲ خرداد ۱۴۰۲ (۲ ژوئن ۲۰۲۳) اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments