بازیگر نقش ایند به عنوان اسپایدرگوئن

آیا بازیگر نقش ایند از سریال ونزدی می‌تواند اسپایدرگوئن سینمایی مارول باشد؟!

از گرگینه به عنکبوتی

اما میرز (Emma Meyers)، بازیگر نقش ایند در سریال Wednesday است که شایعاتی درباره ایفای نقش اسپایدرگوئن (Spider-Gwen) توسط او شنیده می‌شود.

مدتی از پخش سریال ونزدی می‌گذرد و همچنان طرفداران این سریال، مطالب و اخبار مربوط به فصل دوم آن را در رسانه‌ها و فضای مجازی دنبال می‌کنند. سریال Wednesday تا به امروز رکوردهای بسیاری را در شبکه استریم نتفلیکس (Netflix) به دست آورده و در دسته ۱۵ اثر برتری محسوب می‌شود که در سال ۲۰۲۲، بیشترین میزان بازدید را داشته‌اند.

در این سری ۸ قسمتی، جنا اورتگا (Jenna Ortega) نقش شخصیت ونزدی آدامز (Wednesday Addams) را بازی می‌کند، بازیگری که پیش‌تر در فیلم ریبوت سری Scream هم حاضر شده بود و حال به واسطه نقش ونزدی و همکاری با تیم برتون (Tim Burton)، بسیار بیشتر از قبل به محبوبیت رسیده است. با این وجود در این سریال علاوه بر برخی بازیگران با تجربه، از استعدادهای جوان هم استفاده شده بود که یکی از آن‌ها، بازیگر نقش شخصیت ایند (Enid)، یا همان اما میزر است.

اما میزر مدتی پیش مصاحبه‌ای را انجام داده بود که در آن، گفته شد ظاهرا این اولین باری است که او در یک برنامه گفتگو شرکت می‌کند و به آن دعوت می‌شود! اما این بازیگر مدتی بعد از آن، تصاویری را با لباس شخصیت اسپایدرگوئن منتشر کرد که به نحوی باعث به راه افتادن بسیاری از شایعات درباره این شخصیت و ایفای نقش آن توسط اما میرز شد؛ اما آیا بازیگر نقش ایند می‌تواند اسپایدرگوئن بعدی سینمای مارول باشد؟

آیا بازیگر نقش ایند اسپایدرگوئن خواهد شد؟

در حال حاضر، تنها شخصیت اسپایدرگوئن در یک فیلم یا سریال مارولی، متعلق به انیمیشن Spider-Man: Into The Spider-Verse و دنباله آن، یعنی Across The Spider-Verse است. گوئن در یکی از جهان‌های موازی توسط یک عنکبوت رادیواکتیو نیش زده می‌شود و به همین واسطه، زن عنکبوتی می‌شود؛ چیزی شبیه به همان بلایی که سر پیتر پارکر (Peter Parker) و مایلز مورالز (Miles Morales) آمده بود.

صداپیشه شخصیت اسپایدرگوئن در این سری فیلم انیمیشنی، هیلی استینفلد (Hailee Steinfeld) است که سال گذشته نقش شخصیت کیت بیشاپ (Kate Bishop) را هم در دنیای سینمایی مارول بازی کرده بود. با این حساب، هرگز ما ندیده‌ایم که بازیگری نقش اسپایدرگوئن یا همان زن عنکبوتی را در یک لایو اکشن بازی کند؛ به همین دلیل نیز بسیاری از افراد، این شایعه را دنبال کرده‌اند که شاید اما میرز، بازیگر نقش ایند اسپایدرگوئن سینمای مارول باشد.

با این وجود، باید این مورد را در نظر داشته باشید که در حال حاضر، هیچ اثر لایو اکشن خاصی در نظر نیست که در آن‌ها، خبری از اسپایدرگوئن باشد. اما این موضوع را هم باید در نظر داشت که ما در فیلم Spider-Man: No Way Home شاهد جمع شدن سه مرد عنکبوتی از سه دوره مختلف در کنار یکدیگر بودیم!‌ چیزی که شاید زمانی هرگز قابل تصور هم نبود. پس با این حساب، هرچیزی در مولتی ورس سینمایی مارول شدنی خواهد بود.

اما نکته قابل توجه اینجاست که اما میرز، تجربه کافی برای ایفای نقش شخصیتی مانند اسپایدرگوئن را ندارد. این در حالی است که استودیو مارول، همیشه به دنبال استعدادهای جوانی می‌گردد که می‌توانند آینده خود را با داستان‌ها و فیلم‌های مارولی بسازند. برای مثال، بهتر است به بازیگران شخصیت‌هایی مانند میس مارول (Ms. Marvel) و آمریکا چاوز (America Chavez) از فیلم Doctor Strange 2 نگاه کنید؛ آن‌ها هم تجربه چندانی را در سینما و تلویزیون نداشتند و می‌بینیم که استودیو مارول نقش‌های مهمی را به آن‌ها واگذار کرده است.

حتی تام هالند (Tom Holland) نیز پیش از آنکه به عنوان مرد عنکبوتی (Spider-Man) جدید انتخاب شود، تجربه چندان زیادی را در سینما نداشت. با این حساب، هیچ بعدی نیست که در فیلم‌های بعدی سری Spider-Man، در یکی از جهان‌های سونی یا مارول، شاهد حضور بازیگر نقش ایند از سریال Wednesday به عنوان اسپایدرگوئن باشیم. اما آیا شما هم با این نظر موافق هستید؟ اما میرز خود با انتشار تصاویری از کاستوم اسپایدرگوئن، به ایفای این نقش ابراز علاقه کرده است، ولی آیا او می‌تواند برای نقش گوئن استیسی (Gwen Stacy) مناسب باشد؟

3.8 25 آراء
امتیاز مطلب

نظرات

guest

9 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا