پوستر جدید انیمیشن Spider-Verse 2 با معرفی عنکبوتی‌های بیشتر منتشر شد

عنکبوتی و عنکبوتی‌تر!

پوستر جدید انیمیشن Spider-Verse 2

به تازگی پوستر جدید انیمیشن Spider-Verse 2 با معرفی عنکبوتی‌های بیشتر منتشر شده که نشان می دهد در این اثر با شخصیت‌های زیادی سر و کار داریم.

پس از موفقیت پر سر و صدای فیلم Into the Spider-Verse بود، طرفداران به شدت منتظر ادامه داستان این اثر منحصر به فرد بودند و خوشبختانه زمان زیادی طول نکشید که سونی خبر ساخت دنباله آن را اعلام کرد. با این حال اکنون سوال اصلی این است که مخاطبان با چه نوع عنکبوتی‌های جدیدی ملاقات خواهند کرد؟

تا کنون حضور مرد عنکبوتی 2099، زن عنکبوتی جسیکا درو، پاویتر پرابهاکار، اسپایدر-پانک، اسکارلت اسپایدر، سایبورگ اسپایدر وومن، اسپایدر بایت و تعدادی اسپایدی جذاب دیگر در این اثر تایید شده است. با این حال، برای کسانی که عاشق مرد عنکبوتی نوآر بودند، نیکلاس کیج (Nicholas Cage) صداپیشه این شخصیت تایید کرد که طرفداران متاسفانه او را در دنباله مورد انتظار نمی‌بینند. با این حال، افراد عنکبوتی بیشتری در این اثر وجود خواهند داشت که باید منتظر آن‌ها باشیم.

پوستر جدید انیمیشن Spider-Verse 2

پوستر جدید انیمیشن Spider-Verse 2
پوستر جدید انیمیشن Spider-Verse 2
پوستر جدید انیمیشن Spider-Verse 2
پوستر قدیمی انیمیشن Spider-Verse 2

سونی پیکچرز در توئیتی جدید از پوستر جدید فیلم Spider-Man: Across the Spider-Verse رونمایی کرد و در عین حال از دنیا پرسید:

چند آدم عنکبوتی را می‌توانیم در یک فیلم جا دهیم؟

در حالی که پوستر مذکور ممکن است تفاوت چندانی با پوستر قبلی نداشته باشد، اما ظاهرا همچنان می تواند بسیار فریبنده به نظر برسد. این تصویر جدید بزرگتر از قبلی بوده و شخصیت‌های بیشتری را نسبت آن معرفی می‌کند. به‌علاوه، تصویر برخی از قهرمان‌های پوستر قدیمی‌تردر اثر جدید تقویت شده و واضح‌تر به نظر می‌رسند. در قطعه قبلی، موهای زن عنکبوتی مری جین کدرتر بوده، رنگ قرمز مرد عنکبوتی Spectacular (در سمت راست) به مراتب کمتر پر جنب و جوش است و جزئیات کمتری در مورد شخصیت هایی مانند گرگ عنکبوتی در پوستر وجود دارد.

همچنین در این پوستر شخصیت Doppelganger نیز وجود دارد که پشت شخصیت Scarlet Spider با هنرمندی Ben Reily قرار گرفته و با پوستر جدید جزئیات بیشتری از ظاهر او دیده می‌شود. تصویر افرادی که به مایلز نزدیک تر هستند تقریبا دست نخورده باقی مانده و این موضوع را ثابت می‌کند که آن‌‌ها در کنار خود مایلز از شخصیت‌های کلیدی اثر مورد انتظار به حساب می‌آیند.

وقتی صحبت از جامعه Spider-People جدید می‌شود که در پوستر نیز شاهد نمونه کوچکی از آن هستیم، بسیاری از افراد جدید بسیار دور به نظر می رسند چیزی که شناسایی واقعی آن‌ها را غیرممکن می‌کند. ممکن است اندرو گارفیلد و توبی مگوایر نیز از دید پنهان شده باشند و در این انیمیشن به عنوان دو ورینت متفاوت حاضر شوند.

اما سوال بزرگ این است که آیا همه این ورینت‌ها در پیش روی داستان اثر مهم خواهند بود؟ تعداد کاراکترهای این پوستر دیوانه کننده به نظر می‌رسند و منطقی نیست که سونی در طراحی تمام آن‌ها وسواس به خرج داده و هر یک را به یک شخصیت کلیدی تبدیل کرده باشد. با این حال اکثریت آن‌ها از طراحی منحصر به فردی بهره می‌برند و پتانسیل تبدیل شدن به یکی از قهرمان‌های اصلی داستان را هم دارند. با تعداد شخصیت‌هایی که سازندگان انیمیشن با توجه به کتاب‌های کمیک مارول در اختیار دارند، انیمیشن آینده می‌تواند به راحتی نسخه خاص خود از صحنه پرتال Avengers: Endgame اما به سبک عنکبوتی را داشته باشد.

Across the Spider-Verse در تاریخ ۲۲ ژوئن برابر با یکم تیر ماه سال ۱۴۰۲ در سینماها اکران خواهد شد.

5 2 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا