1%
  • 0/10

بازیگر نقش مرد عنکبوتی بالاخره به میم‌های بولی مگوایر واکنش نشان داد!

«میخوای گریه کنی»؟!

بازیگر نقش مرد عنکبوتی بالاخره به میم‌های بولی مگوایر واکنش نشان داد! ۴ ۰۴ دی ۱۴۰۱ سینمای جهان کپی لینک

توبی مگوایر (Tobey Maguire)، بازیگر نقش مرد عنکبوتی به تازگی به میم‌ها و پست‌های خنده دار بولی مگوایر (Bully Maguire) واکنش نشان داده و آن‌ها را دوست دارد!

سال ۲۰۰۷ بود که فیلم Spider-Man 3 اکران شد و طرفداران آخرین اثر سینمایی مستقل از مرد عنکبوتی با بازی توبی مگوایر را مشاهده کردند. در این فیلم، عملا بزرگ‌ترین نبرد بین مرد عنکبوتی و دشمنانش را دیدیم، جایی که سندمن (Sandman)، ونوم (Venom) و هری آزبورن (Harry Osborn)، قصد داشتند تا اسپایدرمن را بکشند.

با این وجود در بخشی از این اثر سینمایی، می‌بینیم که برای مدتی کوتاه، پیتر پارکر (Peter Parker) و ونوم با همدیگر ترکیب می‌شوند و قدرت‌‌هایی که مرد عنکبوتی دارد، با ترکیب ونوم حتی دوبرابر می‌شود! این در حالی است که این حرکت روی شخصیت پیتر هم تاثیر می‌گذارد و او به یک فرد بسیار تاریک و خشن تبدیل می‌شود که کارهای عجیبی انجام می‌دهد! از رقص خوشحالی در خیابان بگیرید، تا ضایع کردن دختری که قبلا به او علاقه داشته است.

این تغییر ناگهانی شخصیت پیتر، شاید در آن زمان چندان هم مورد توجه کاربران و بینندگان واقع نشده بود، اما در سینمای امروزی که شخصیت‌های منفی و خاکستری نقش بسیار مهم‌تری را بازی می‌کنند، طرفداران تازه متوجه جذابیت‌های پیتر پارکر در فیلم Spider-Man 3 شده‌اند و حتی هنوز هم میم‌های بسیاری در قالب مگوایر قلدر یا همان بولی مگوایر، در رابطه با آن ساخته می‌شود! میم‌هایی که اخیرا خود توبی مگوایر، بازیگر نقش مرد عنکبوتی به آن‌ها واکنش نشان داده است.

نمونه میم بولی مگوایر و واکنش نقش بازیگر مرد عنکبوتی

پس از گذشت ۱۴ سال از اکران Spider-Man 3، توبی مگوایر مجددا برای ایفای نقش اسپایدرمن بازگشت تا در عنوان No Way Home ‌کنار اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) و تام هالند (Tom Holland)، با دشمنان قدیمی خود و جهان‌های دیگر مبارزه کند. با این حال، این بازیگر پس از اثر سال گذشته، حال به زودی در فیلم Babylon دیده خواهد شد و هنگام مصاحبه درباره آن، از او درباره میم‌های بولی مگوایر سوال شد!

من میم‌های بولی مگوایر رو دیدم، که چیز بامزه‌ای هم بود. من تجربه‌های زیادی رو با حرف زدن و تعامل با مردم داشتم، و اینکه می‌بینم برداشت اونا از فیلم چیه و چه معنایی براشون داشته خوشحالم می‌کنه.

طبق گفته توبی مگوایر، ظاهرا میم‌های بولی مگوایر برای این بازیگر مرد عنکبوتی بسیار هم جالب و بامزه هستند. او اظهار کرده که درباره آن‌ها نظر مثبت با منفی ندارد، یعنی از این موضوع ناراحت نیست که سازندگان درباره او کلیپ‌های خنده‌دار درست می‌کنند. بلکه جالب است بدانید که توبی مگوایر به افراد زیادی کمک کرده و این تجربه را بسیار خاص و جالب می‌داند. با این حال حتی درباره رقص معروف بولی مگوایر هم از او سوال شده و پاسخ توبی، موافقت با تبدیل کردن آن به میم است.

به هر حال ظاهرا میم‌های بولی مگوایر قرار نیست که تمامی داشته باشند و با حضور مجدد توبی در نقش مرد عنکبوتی در عنوان No Way Home، به نظر می‌رسد که قرار است تا بیشتر شاهد میم‌های تازه و مختلف باشیم! همچنین هنوز سرنوشت اسپایدی دنیای سم ریمی مشخص نیست و احتمال دارد که در آینده، باز هم شاهد بازگشت توبی مگوایر به نقش اسپایدرمن، در آثار سینمایی یا سریالی مارول باشیم.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments