شخصیت های اصلی انیمیشن Spider-Verse 2 مشخص شدند + تصاویر

لیستی از عنکبوتی‌های اصلی

شخصیت های اصلی انیمیشن Spider-Verse 2

به تازگی اطلاعاتی درباره شخصیت های اصلی انیمیشن Spider-Verse 2 منتشر شده که حضور ۹ کاراکتر عنکبوتی در آن تایید شده است.

پس از فیلم انیمیشنی فوق‌العاده موفق Spider-Man: Into The Spider-Verse چند سال است که منتظر ادامه داستان این فیلم جذاب، با انیمیشن مورد انتظار Across The Spider-Verse هستیم. استودیو سونی (Sony Pictures) مدت‌ها پیش اعلام کرده بود که پس از ساخت قسمت اول، قصد دارد تا این مجموعه را به یک سه‌گانه هیجان‌انگیز برای مرد عنکبوتی مایلز مورالز (Miles Morales) تبدیل کند و به همین ترتیب نیز، رسما دو عنوان Across The Spider-Verse و Beyond The Spider-Verse اعلام شدند.

حال در سال ۱۴۰۲ (۲۰۲۳) شاهد اکران عنوان دوم از این سه‌گانه خواهیم بود و چنان که به نظر می‌رسد، داستان آن درباره رفتن مایلز به مولتی ورسی پر از مرد و زن عنکبوتی خواهد بود؛ جایی که او چندان هم با آن آشنا نیست. مدتی پیش تریلر این اثر سینمایی انیمیشنی منتشر شد و ما درباره انواع و اقسام عنکبوتی‌های حاضر در صحنه برای شما توضیح دادیم. با این وجود، اخیرا سازندگان اطلاعاتی را درباره شخصیت های انیمیشن Spider-Verse 2 منتشر کرده‌اند که طی آن، حضور ۹ کاراکتر عنکبوتی تایید می‌شود.

اسپایدرمن – مایلز مورالز

تصویر اول مربوط به شخصیت مرد عنکبوتی مایلز مورالز است؛ موردی که در انیمیشن Into The Spider-Verse دیده بودیم. بدیهی است که شخصیت اصلی داستان، برای قسمت دوم هم بازگردد و اینبار، ماجراجویی متفاوتی را برای ما به نمایش بگذارد. چکیدگی رنگ در لوگو او، برای افرادی که فیلم اول از سری را دیده باشند بسیار آشناست؛ چراکه او به همراه عمو خود به هنر رنگ زدن دیوارها و نقاشی با اسپری علاقه داشت و این لوگو، نشانه همین موضوع است.

اسپایدرگوئن – گوئن استیسی

با شخصیت اسپایدرگوئن در فیلم انیمیشنی Into The Spider-Verse آشنا شده بودیم. او از جهان دیگری به دنیای مایلز می‌آید و می‌گوید که اسپایدروومن (Spider-Woman) است. با این حال طرفداران بیشتر او را با نام اسپایدرگوئن می‌شناسند. صداپیشگی این شخصیت در فیلم اول از سری انیمیشن مرد عنکبوتی را هیلی استینفلد (Hailee Steinfled) بر عهده داشت؛ کسی که برای دو فیلم بعدی سری هم همین نقش را خواهد داشت.

با این وجود جااب است بدانید که استینفلد در حال حاضر در دنیای سینمایی مارول و با همکاری استودیو مارول (Marvel Studios)، نقش شخصیت کیت بیشاپ (Kate Bishop) را بازی می‌کند. این در حالی است که در جهان عنکبوتی سونی، او به عنوان یکی از شخصیت های اصلی انیمیشن Spider-Verse 2 به ایفای نقش اسپایدرگوئن خواهد پرداخت.

اسپایدرمن 2099 – میگل اوهارا

میگل اوهارا (Miguel O’Hara) – Spider-Man 2099 شخصیتی است که از سال ۲۰۹۹ و به عبارتی آینده، به گذشته می‌آید تا جمعی از عنکبوتی‌ها را برای ماموریتی ناشناخته جمع کند. وظیفه او به عنوان یکی از شخصیت های اصلی انیمیشن Spider-Verse 2 هنوز مشخص نیست، اما طبق اعلام رسمی، او نقش بسیار مهمی را در پیش‌برد داستان خواهد داشت.

ما این کاراکتر را اولین بار در صحنه پس از تیتراژ Into The Spider-Verse دیده بودیم؛ جایی که او قصد سفر در مولتی ورس برای به دست آوردن اطلاعاتی که می‌خواهد را دارد. اسکار آیزاک (Oscar Isaac)، بازیگر معروف نقش مون نایت (Moon Knight) در دنیای سینمایی مارول، نقش این شخصیت را بازی خواهد کرد.

اسپایدروومن – جسیکا درو

شخصیت اسپایدروومن را اولین بار در تریلر دوم فیلم Spider-Man: Across The Spider-Verse دیدیم و به نظر می‌رسید که او در این داستان، باردار است؛ موردی که مطابق با داستان سری کمیک‌های مرد عنکبوتی هم هست. عیسی ری (Issa Rae) نقش این شخصیت را که با نام جسیکا درو (Jessica Drew) معرفی شده، بازی خواهد کرد.

اسپایدرمن هندی – پاویتر پراباکار

اولین بار در کمیک Spider-Man India شاهد حضور شخصیت پاویتر پراباکار (Pavitr Prabhakar) در دنیای مارول بودیم. با این حال این شخصیت در تریلر دوم انیمیشن Spider-Verse 2 دیده شده بود و به نظر می‌رسد که قرار است تا نقش بسیار مهمی را در داستان داشته باشد. پیشینه این شخصیت از نظر از دست دادن عزیزان و استفاده درست از قدرت‌هایی که دارد، بیشتر از همه شبیه به پیتر پارکر (Peter Parker) اصلی است و باید ببینیم که در این انیمیشن، چطور ظاهر خواهد شد.

اسپایدرپانک – هوبرت براون

اسپایدرپانک همانطور که از اسمش هم پیداست، یک شخصیت متفاوت و عجیب از مرد عنکبوتی است که از تیغه‌هایی روی لباسش استفاده می‌کند. این کاراکتر که در واقع اصلا پیتر پارکر نیست و شباهت چندانی را هم از نظر پیشینه (به جز گاز عنکبوت)‌ با او ندارد، در تریلر این فیلم دیده شده بود و حال تایید شده که یکی از شخصیت های اصلی انیمیشن Spider-Verse 2 خواهد بود. جالب است بدانید که لوگو اسپایدرپانک متعلق به هوبرت براون (Hobart Brown)، نوشته FNSM را روی خود دارد که به Friendly Neighborhood Spider-Man یا همان مرد عنکبوتی محبوب محله ترجمه می‌شود.

اسکارلت اسپایدر – بن رایلی

دوره معروف Clone Saga یکی از بهترین داستان‌های مرد عنکبوتی را در کمیک‌های مارول در بر داشت و استن لی (Stan Lee)، خالق شخصیت اسپایدرمن نیز در ساخت آن نقش داشت. اسکارلت اسپایدر یکی از شخصیت‌هایی بود که در این دوره، حتی با خود پیتر پارکر هم اشتباه گرفته می‌شد، با اینکه لباس او کمی با نسخه کلاسیک مرد عنکبوتی فرق می‌کند. بن رایلی (Ben Reilly) یکی از شخصیت های اصلی انیمیشن Spider-Verse 2 خواهد بود.

سایبورگ اسپایدروومن

این ورینت – Cyborg Spider-Woman یکی از ناشناخته‌ترین اسپایدی‌هایی است که حتی در دنیای کمیک‌های مارول هم بیشتر از چندبار ظاهر نشده و نام او را هم (به طور دقیق) نمی‌دانیم. در واقع لوگو زنجیر و ترکیب او به عنوان یک سایبورگ، چیزی است که او را خاص می‌کند و باید ببینیم که چطور این شخصیت در انیمیشن Spider-Man: Across The Spider-Verse به تصویر کشیده خواهد شد. این شخصیت در کمیک‌های سری Edge of Spider-Verse حاضر شده است.

اسپایدربایت – مارگو

خیلی عجیب است که ما شخصیت اسپایدربایت (Spider-Byte) را در تریلر انیمیشن Across The Spider-Verse ندیده بودیم، اما نکته قابل توجه اینجاست که این کاراکتر،‌ مرد عنکبوتی محبوب محله در یک جهان مجازی است! با این وجود او هم درست مثل اسپایدرمن 2099، اسپایدرپانک و همچنین سایبورگ اسپایدروومن، از آينده می‌آید و احتمالا جزئیات خیلی جالبی را برای بینندگان به همراه خواهد داشت.

به هر حال این شخصیت‌ها همه در فیلم مورد انتظار Spider-Verse 2 ظاهر خواهند شد، اما نکته قابل توجه اینجاست که برخی از کارکترهای قبلی مثل پیتر بی پارکر (Peter B. Parker) بین این لیست ۹ نفره جایی ندارد. این در حالی است که ما پیش‌تر شخصیت پیتر بی پارکر را در تریلر Across The Spider-Verse 2 دیده بودیم و حال او صاحب یک دختر بچه است.

انیمیشن Spider-Man: Across The Spider-Verse در تاریخ ۱۲ خرداد سال ۱۴۰۲ (۲ ژوئن ۲۰۲۳) اکران خواهد شد.

4.4 11 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا