تصویری از دختر اسپایدرمن در انیمیشن Spider-Verse 2 منتشر شد

می‌دی و پدر اسپایدی او!

دختر اسپایدرمن در انیمیشن Spider-Verse 2

به تازگی طراحی‌هایی منتشر شده است که از حضور می‌دی دختر اسپایدرمن در انیمیشن Spider-Verse 2 خبر می‌دهند. 

با توجه به اینکه نسخه ابتدایی فرنچایز در سال 2018 د ترس مرد عنکبوتی پیتر بی پارکر از بچه دار شدن را بررسی کرد، این واقعیت که می‌دی اکنون در صحنه ماجراهای ادامه این فرنچایز حضور دارد بسیار برای طرفداران هیجان انگیز است، شخصیتی که حضور او چیزهای زیادی در مورد رشد شخصیت پیتر بی پارکر و احیای رابطه او با مری جین می‌گوید.

در حالی که طرفداران Spider-Verse نمی‌دانند این داستان مولتی‌ورسال چه چیزی برای وب‌زن جیک جانسون (Jake Johnson) و خانواده‌اش در نظر گرفته است، به نظر می‌رسد که استودیو Sony Pictures قصد دارد در اثر نهایی اطلاعات و تصاویر بیشتری در رابطه با دختر اسپایدرمن و پدر عنکبوتی او با ما به اشتراک بگذارد.

دختر اسپایدرمن در انیمیشن Spider-Verse 2 

اکانت رسمی توییتر Spider-Man: Across the Spider-Verse اخیرا با ذکر کپشنی جالب (از پیتر بی پارکر تا پاپا بی پارکر #SpiderVerse) چهار تصویر از Peter B. Parker’s Into the Spider-Verse و دخترش Mayday را منتشر کرده که خبر از حضور دختر اسپایدرمن در انیمیشن مورد انتظار را می‌دهد.

دو تصویر ابتدایی به اشتراک گذاشته شده طرح‌ها یا هنرهای مفهومی هستند که تاکنون هیچ کجا دیده نشده‌اند. هر دو تصویر نشان می‌دهند که رابطه این پدر و دختر بسیار خوب و صمیمی بوده و ظاهرا پیتر بی پارکر اکنون بر ترس‌ها و نگرانی‌های خود غلبه کرده و شخصیت قوی‌تری دارد.

تصویر بعدی می‌دی پارکر را در تصویری که به تریلر Across the Spider-Verse مربوط است نشان می دهد که لباسی با تم اسپایدرمن به تن کرده و حتی لوگوی مرد عنکبوتی در قسمت جلویی لباس او حک شده است. در نهایت، تصویر زیر از پیتر بی پارکر را می‌بینیم که به نظر می‌رسد حوله حمام به تن کرده و در حالی که می‌دی را در آغوش خود دارد از سقف آویزان شده و از چیزی می‌گریزد.

با توجه به آنچه که در قسمت ابتدایی این انیمیشن دیدم منطقی به نظر می‌رسد که در قسمت دوم آن با ورینت‌‌های بیشتری از مرد عنکبوتی مواجه شویم اما با این حال نقش پررنگ پیتر بی پارکر در قسمت ابتدایی فرنچایز را نیز نباید فراموش کرد و بدون شک در دنباله این اثر هم او همچنان حضور خواهد داشت و با توجه یه تبلیغات شرکت سونی ظاهرا دختر او می دی نیز نقش کلیدی و مهمی در اثر مورد انتظار خواهد داشت. 

کمپانی سوین تایید کرده است که پیتر به احترام عمه خود می نام دخترش را می دی گذاشته است و او در رگ‌های خود دارای دی‌ان ای نیمه اسپایدی است و تا حدی خود او نیز یک اسپایدی به حساب می‌آید. ممکن است دلیل اینکه چشمان او دارای دو رنگ متفاوت است نیز همین موضوع باشد و آویزان شدن از سقف برای او نیز لذت بخش باشد. 

انیمیشن مورد انتظار در تاریخ دوم ماه ژوئن برابر با 12 خرداد ماه سال 1402 اکران خواهد شد. 

4.3 6 آراء
امتیاز مطلب

guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا