ستاره انیمیشن Spider-Verse 2 از تغییرات لحظه آخری آن می‌گوید

تا آخرین لحظات امکان تغییر هر چیزی وجود دارد

ستاره انیمیشن Spider-Verse 2

ستاره انیمیشن Spider-Verse 2 به تازگی در مصاحبه جدید خود از تغییرات لحظه آخری‌ای که در Spider-Man: Across the Spider-Verse ایجاد شده، صحبت کرده است.

دنباله مورد انتظار انیمیشن Spider-Man: Into the Spider-Verse با نام Spider-Man: Across the Spider-Verse با چند ماه تاخیر از تاریخ اکران اولیه خود یعنی ۸ آوریل ۲۰۲۲ (۱۹ فروردین ۱۴۰۱) که سپس به ۷ اکتبر ۲۰۲۲ (۱۵ مهر ۱۴۰۱) منتقل شد، نهایتا قرار است تا در تاریخ ۲ ژوئن ۲۰۲۳ (۱۲ خرداد ۱۴۰۲) در سالن‌های سینمای سراسر دنیا اکران شود.

با اینحال مشکلات ناشی از همه‌گیری ویروس کووید-۱۹، تنها دلیلی نیست که باعث تاخیر در تاریخ اکران این اثر شده است، بلکه دلایلی بزرگتر نیز وجود دارند که باعث عقب افتادن نمایش این انیمیشن شده‌اند.

مدتی پیش متیو بلونی (Matthew Belloni) در پادکست خود گفته بود که این انیمیشن در مراحل تولید خود با مشکلاتی روبه‌رو شده است، زیرا فیل لرد (Phil Lord) و کریس میلر (Chris Miller) تغییرات بسیاری را در آن ایجاد کرده‌اند. آن‌ها داستان این انیمیشن را تغییر دادند و همین باعث شد بسیاری از چیزها کنار گذاشته شود و سازندگان مجبور شوند به عقب برگردند تا موارد جدید را اعمال کنند، در نتیجه مدتی روند ساخت چندان پیشرفت خاصی نمی‌کرد.

اکنون ستاره انیمیشن Spider-Verse 2، اسکار آیزاک (Oscar Isaac) که در این اثر صداپیشگی شخصیت میگل اوهارا (Miguel O’Hara) ملقب به مرد عنکبوتی ۲۰۹۹ (Spider-Man 2099) را بر عهده دارد، به همراه هیلی استاینفلد (Hailee Steinfeld)، صداپیشه شخصیت گوئن استیسی (Gwen Stacy) مقلب به اسپایدر-گوئن ((Spider-Gwen) در جدیدترین شماره مجله امپایر (Empire) درباره تغییرات لحظه آخری ایجاد شده در انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse صحبت کرده‌اند.

اسکار آیزاک در پاسخ به خبرنگار که از او می‌پرسد که آیا تغییرات لحظه آخری در خط داستانی شخصیتش زیاد بود، این موضوع را تائيد می‌کند. او سپس به تعداد زیاد موارد که به طور آزمایشی برای این اثر ساخته شدند اشاره می‌کند و می‌گوید:

بله. این باعث میشه که بسیاری از شخصیت‌ها تحت تاثیر قرار بگیرن، بنابراین هر چیزی ممکنه که تا آخرین ثانیه تغییر کنه. برای این انیمیشن ما باید کارهای آزمایشی زیادی انجام می‌دادیم که البته جالب بود. روش کاری لرد و میلر ترکیبی زیبا از موارد غم‌انگیز و خنده‌دار هستش و کار کردن با اون‌ها و امتحان کردن هر چیزی، کار جالبیه.

هیلی استاینفلد نیز در ادامه صحبت‌های اسکار آیزاک کمال‌گرایی فیل لرد و کریس میلر را تحسین کرد و گفت:

شما با اون‌ها بهترین زمان رو سپری می‌کنید. تماشای کار کردن لرد و میلر به خودی خود تماشایی است. دیدن اون‌ها وقتی که به چیزی خنده‌دار، احساسی‌تر و منطقی‌تر می‌رسن، واقعا شگفت‌انگیزه. شیوه کاری اون‌ها به این شکله که به طور مثل وارد یک جلسه ضبط میشید، اما فقط چند هفته تا اکران انیمیشن بوده، با این حال هر بار که جلسه تموم میشه، احساس می‌کنید که واقعا بهبودی در کار حاص شده. اون‌ها کمال‌گرا هستند و من واقعا تحسینشون می‌کنم.

مدتی پیش از سوی یکی از منابع خبری معتبر با نام جف اسنایدر (Jeff Sneider) شایعه‌ای منتشر شد که اطلاعاتی از داستان این انیمیشن را شامل می‌شد. طبق گفته اسنایدر، انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse قرار است شامل صحنه‌های لایو اکشنی باشد که تام هالند (Tom Holland)، بازیگر نقش مرد عنکبوتی (Spider-Man) در دنیای سینمایی مارول (MCU) در آن‌ها حضور خواهد داشت. با این حال این حرف فقط در حد یک شایعه است و هیچ خبر رسمی در رابطه با حضور تام هالند در آن منتشر نشده است.

تا به الان حضور شخصیت‌هایی مثل مرد عنکبوتی بازی Marvel’s Spider-Man ساخته استودیوی اینسامنیاک گیمز (Insomniac Games)، اسکارلت اسپایدر (Scarlet Spider)، اسپایدر-پانک (Spider-Punk)، اسپایدر-کاپ (Spider-Cop)، لیدی اسپایدر (Lady Spider)، کاپیتان اسپایدر (Captain Spider) و اسپایدر-ولف (Spider-Wolf) به صورت رسمی در این اثر تائید شده است.

4.1 9 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا