برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 10/10

منتظر بازگشت کلینت بارتون و کیت بیشاپ در فصل دوم سریال Hawkeye باشید

داستانی مهیج با الهام از فیلم Dredd!!

منتظر بازگشت کلینت بارتون و کیت بیشاپ در فصل دوم سریال Hawkeye باشید ۴۷ ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ مارول کپی لینک
فصل دوم سریال Hawkeye

ظاهرا ماجراجویی‌های کلینت بارتون و کیت بیشاپ در دنیای سینمایی مارول همچنان ادامه دارد، زیرا افشاگری قابل اعتماد به‌تازگی ساخت فصل دوم سریال Hawkeye را تایید کرده است.

داستان انتقامجوی کماندار در دنیای سینمایی مارول با حضور افتخاری کوتاهی در اولین فیلم Thor آغاز شد. از آن زمان، هاکای به گروه انتقام جویان پیوست و شانه به شانه قدرتمندترین قهرمانان زمین جنگید، البته به‌جز وقایع فیلم Avengers: Infinity War که به شکستی بزرگ ختم شد. همین موضوع به‌تنهایی ثابت می‌کند که او علیرغم نداشتن قدرت‌های ماورایی، چه جایگاه مهمی در دنیای مارول دارد.

پس از گذشت ده سال از اولین حضورش در دنیای سینمایی مارول، هاکای فرصت درخشیدن در پروژه انفرادی خود را پیدا کرد و به معنای واقعی کلمه وارد مسیری متفاوت و غیرقبل پیش بینی شد. در حالی که طرفداران بی‌صبرانه منتظر بازگشت دوباره‌اش بودند، سال گذشته جرمی رنر (Jeremy Renner) در اثر یک سانحه بزرگ جراحات خطرناکی را متحمل شد. خوشبختانه علیرغم شکستن چندین استخوان و ریکاوری آهسته، او اکنون به‌ بهبودی کامل دست یافته و حتی نسبت به بازگشت به دنیای سینمایی مارول ابراز علاقه کرده است.

من همیشه آماده بازی هستم و فکر می‌کنم شرایطش را هم داشته باشم. تمامی اعضای مارول در طول درمان کنارم بودند و ازم حمایت کردند، بنابراین اگر بخواهند، دوباره برای ایفای نقش هاکای برمی‌گردم.

استودیو مارول هنوز به‌صورت رسمی درباره ساخته شدن فصل دوم سریال Hawkeye صحبت نکرده، اما افشاگری قابل اعتماد به‌نام MyTimeToShineHello به‌تازگی این موضوع را تایید کرده است. به‌گفته او داستان فصل دوم شباهت بسیار زیادی به فیلم Dredd دارد و حول محور بارنی، برادر بزرگ‌تر کلینت می‌چرخد. این شخصیت در کمیک‌ها با نام مستعار تریک شات (Trickshot) شناخته می‌شود و درست مثل برادرش استعداد خاصی در زمینه تیراندازی و هدف‌گیری دارد. او ابتدا از توانایی‌های خود در زمینه جرم و جنایت استفاده می‌کرد اما بعدها تصمیم گرفت در مسیر عدالت‌خواهی قدم بردارد و حتی به گروه دارک اونجرز ملحق شود.

شاید بیشتر ادعاهای MyTimeToShineHello درست بوده باشد، اما بهتر است تا زمانیکه گزارشی رسمی و موثق منتشر نشده، انتظاراتمان را مدیریت کنیم. اگر استودیو مارول واقعا قصد ساخت فصل دوم سریال Hawkeye را داشته باشد، ممکن است در همایش کمیک کان سن دیگو پیش‌رو به‌صورت رسمی از آن رونمایی کند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

47 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments