1%
  • 0/10

بازیگر نقش هاکای حین پارو کردن برف مصدوم شد و وضعیت بحرانی دارد

در دنیای واقعی هم آسیب دید

بازیگر نقش هاکای حین پارو کردن برف مصدوم شد و وضعیت بحرانی دارد ۰ ۱۲ دی ۱۴۰۱ سینمای جهان کپی لینک
بازیگر نقش هاکای

اخیرا بازیگر نقش هاکای (Hawkeye)، جرمی رنر (Jeremy Renner) حین یک اتفاق بد هنگام پارو کردن برف، مصدوم شده و در حال حاضر در بیمارستان است.

آپدیت – ۱۳ دی

جرمی رنر طی یک اتفاق پایش زیر ماشین برف‌روب گیر کرده و حال در بیمارستان به سر می‌برد. وضعیت سلامت کلی او خوب بوده و چند عمل جراحی را هم گذرانده است.

تیم اصلی انتقام جویان حدود ۱۰ سال پیش تشکیل شد و اعضای اصلی آن، مرد آهنی (Iron Man)، ثور (Thor)، کاپیتان آمریکا (Captain America)، بلک ویدو (Black Widow)، هالک (Hulk) و هاکای هستند. اما نکته قابل توجه اینجاست که بین این کاراکترهای ابرقدرت، تنها چند نفر از آن‌ها انسان‌های عادی هستند و شاید دلیل محبوبیت آن‌ها نیز همین باشد. تونی استارک (Tony Stark) یک انسان بدون قدرت‌های عجیب و غریب بود، بلک ویدو هم همینطور، اما انتقام جویی که کمتر از او یاد می‌شود، بدون شک هاکای است.

در سریال سال گذشته Hawkeye دیده بودیم که به این موضوع به صورت کلی پرداخته می‌شود و حتی کیت بیشاپ (Kate Bishop) به او پیشنهاد می‌کند تا راه‌هایی را برای محبوب شدن به دست بیاورد. با این وجود، بازیگر نقش هاکای برخلاف خود شخصیت او، محبوبیت بیشتری را در جهان سینما دارد و اخیرا به خاطر یک اتفاق بد حین پارو کردن برف‌های خانه، مصدوم شده است.

طبق گزارش‌های منتشر شده، ظاهرا این بازیگر معروف سینمای هالیوود، در خانه خود کنار خانواده بوده و به صورت اتفاقی مصدوم شده است. سپس او را توسط اورژانس هوایی به بیمارستان منتقل کرده‌اند و حال به گفته دکترها، او حال بهتری را در کنار خانواده خود دارد. هنوز اعلام نشده که او چطور هنگام جمع کردن برف‌های اطراف خانه خود مجروح شده، اما به نظر می‌رسد که آسیب رسیده شده به او از ناحیه سر بوده است.

ما در سریال Hawkeye زیاد دیده بودیم که او به عنوان یک انسان عادی، چطور حین اتفاقات فیلم‌های انتقام جویان و ماموریت‌هایی که انجام داده، آسیب دیده و شرایط جسمانی متفاوتی را با سایر شخصیت‌ها دارد. با این حال، امروز بازیگر نقش هاکای جدای از داستان سریال، در دنیای واقعی هم آسیب دید و وضعیت او چندان مساعد نیست. رنر چند وقت پیش اظهار کرده بود که انجام دادن برخی حرکات و بازی کردن در نقش‌های اکشن، دیگر برای او راحت نیست و به همین دلیل سعی می‌کند تا از آن‌ها فاصله بگیرد. با این حساب، شاید به زودی در دنیای سینمایی مارول شاهد خداحافظی او باشیم و شخصیت هاکای نیز رسما کمان خود را به کیت بیشاپ واگذار کند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments