#مهسا_امینی

برنامه‌های مارول برای آینده شخصیت مرد عنکبوتی لو رفت!

تام هالند آمده که بماند!

آینده شخصیت مرد عنکبوتی

وب سایت The Cosmic Circus در تازه‌ترین گزارش اختصاصی خود از برنامه‌های استودیو مارول برای آینده شخصیت مرد عنکبوتی پرده برداشته است.

اگرچه فاصله چندانی با انتهای ۲۰۲۱ نداریم، تعداد قابل‌توجهی فیلم شاخص همچنان در صف اکران هستند. یکی از آن‌ها جدیدترین اقتباس سینمایی مرد عنکبوتی، یعنی Spider-Man: No Way Home است. کاربران و فعالان سینما به قدری برای این اثر هیجان‌زده هستند که کافی است برای چند لحظه به شبکه‌های اجتماعی رفته یا چند دقیقه‌ای را در یک رسانه بگذرانید، قطعا با اخبار، شایعه‌ها و گمانه‌زنی‌های زیادی روبرو می‌شوید. به خصوص اینکه تنها چند ساعت با رویداد ویژه No Way Home فاصله داریم. سونی اعلام کرده در جریان رویداد دومین تریلر را برای حاضران پخش می‌کند اما برگزاری یک رویداد حضوری برای نمایش ویدیویی چند دقیقه‌ای به هیچ وجه منطقی به نظر نمی‌رسد. از همین رو، کاربران گمان می‌کنند اتفاقات بزرگتری در راه است.

تام هالند (Tom Holland) سومین بازیگری است که نقش مرد عنکبوتی را روی پرده نقره‌ای به تصویر می‌کشد. او اخیرا در یکی از مصاحبه‌های خود با وب سایت Total Film تایید کرد Spider-Man: No Way Home حکم جمع‌بندی را برای دو قسمت قبلی داشته تا سه‌گانه به انتها برسد. به زبان آوردن این جملات نگرانی‌هایی را در گروهی از طرفداران به وجود آورده است. آن‌ها احتمال می‌دهند No Way Home آخرین ملاقاتشان با پیتر پارکر در Marvel Cinematic Universe باشد. البته به نظر می‌رسد نگرانی‌ها بی‌مورد بوده و استودیو مارول برنامه‌های بزرگی برای تارزن نیویورکی دارد.

وب سایت The Cosmic Circus در یکی از تازه‌ترین گزارش‌های اختصاصی خود از برنامه‌های بزرگ مارول برای آینده شخصیت مرد عنکبوتی پرده برداشته است. الکس پرز (Alex Perez) در ابتدای مطلب تاکید دارد اطلاعات مورد بحث را چند ماه پیش دریافت کرد و با وجود اعتمادی که به منبع داشت، تصمیم گرفت از به اشتراک گذاری با طرفداران خودداری کند. او در ادامه می‌گوید در پی اخباری که در رویداد Disney Plus Day اعلام شد، به این نتیجه رسیدند که زمان مناسب فرا رسیده است. نویسنده تاکید می‌کند قراردادی که اخیرا میان سونی و والت دیزنی امضا شده، سنگ بنای یک همکاری بزرگ و بلند مدت است که شامل سه فیلم سینمایی و سه فصل سریال می‌شود. به بیان دیگر، دست‌اندرکاران چنین برنامه‌ای تدارک دیده‌اند:

  • فصل اول سریال Spider-Man: Freshman Year
  • قسمت چهارم Spider-Man
  • فصل دوم سریال Spider-Man: Freshman Year
  • قسمت پنجم Spider-Man
  • فصل سوم سریال Spider-Man: Freshman Year
  • قسمت ششم Spider-Man

در صورتی که اخبار را دنبال نمی‌کنید، باید بگوییم مارول اخیرا از سریال انیمیشنی Spider-Man: Freshman Year رونمایی کرده که نخستین روزهای تبدیل شدن پیتر پارکر به مرد عنکبوتی را به تصویر می‌کشد؛ اثری که قطعا با استقبال روبرو می‌شود. دست‌اندرکاران Marvel Cinematic Universe به هیچ وجه نحوه دستیابی مرد عنکبوتی به قدرت‌های خود را نشان ندادند. علاوه بر این، هیچ وجه چالش‌های پیتر حین ایجاد تعادل میان زندگی معمولی و فعالیت‌های ابرقهرمانانه‌اش مورد کندوکاو قرار نگرفت. در ضمن، تاریخ انتشار فصل اول سریال مشخص نبوده و تنها می‌دانیم از طریق سرویس استریم دیزنی پلاس پخش خواهد شد.

در انتها، لازم به ذکر است دومین تریلر Spider-Man: No Way Home در ساعت ۴:۳۰ بامداد روز چهارشنبه پخش می‌شود. فیلم هم برای اکران از تاریخ ۲۶ آذر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۷ دسامبر) برنامه‌ریزی شده است.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا