#مهسا_امینی

حضور دردویل و هر سه مرد عنکبوتی در تصاویر جدید Spider-Man No Way Home

این شما و این جنجالی‌ترین تصاویر لیک شده از مرد عنکبوتی 3

تصاویر جدید Spider-Man No Way Home

تصاویر جدید Spider-Man No Way Home که ساعاتی قبل در شبکه اجتماعی توییتر لو رفت، حضور هر سه مرد عنکبوتی و مت مورداک را تایید می‌کنند.

مدت‌ها قبل از اینکه سونی فعالیت کمپین تبلیغاتی جدیدترین فیلم مرد عنکبوتی، یعنی Spider-Man: No Way Home را آغاز کند، اطلاعات زیادی با محوریت فیلمنامه‌اش لو رفته بود. منابع غیررسمی مدعی شده بودند نظم جهان‌های موازی طی اتفاقاتی بهم ریخته و نه تنها آنتاگونیست‌های فیلم‌های قدیمی مرد عنکبوتی به جهان اصلی انتقال می‌یابند، بلکه نسخه‌های قدیمی پیتر پارکر با نقش‌آفرینی توبی مگوایر (Tobey Maguire) و اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) بازمی‌گردند. به این موارد باید مت مرداک را اضافه کرد که قرار است به پیتر در دادگاه کمک کند. برخی از شایعه‌ها به مرور زمان تایید شدند. در ابتدا جیمی فاکس (Jamie Foxx) اعلام کرد بار دیگر نقش الکترو را ایفا می‌کند و چندین ماه بعد هم آلفرد مولینا (Alfred Molina) درباره نقش‌آفرینی دوباره به عنوان دکتر اختاپوس صحبت کرد.

با شروع فعالیت کمپین تبلیغاتی، حضور مرد شنی، گرین گابلین و لیزارد هم به صورت رسما تایید شده اما همچنان خبری از نسخه‌های توبی مگوایر و اندرو گارفیلد نیست؛ موضوعی که طرفداران آثار ابرقهرمانی را کلافه کرده است. البته شواهد زیادی به فضای مجازی آمده که حضور نسخه‌های قدیمی مرد عنکبوتی در Spider-Man: No Way Home را تایید می‌کند؛ برای مثال، می‌توان به تصویری اشاره کرد که چندی پیش از پشت صحنه لو رفت. با این حال، طرفداران می‌خواهند هر چه سریعتر دومین تریلر از راه رسیده و چهره‌های مورد علاقه‌شان را در تعامل بار دیگر شخصیت‌های No Way Home ببینند.

تصاویر جدید Spider-Man No Way Home ساعاتی قبل در فضای مجازی لو رفت که تعدادشان به رقم ۲ می‌رسد. یکی از عکس‌ها، هر سه نسخه مرد عنکبوتی را کنار هم نشان می‌دهد که به چیزی خارج از کادر دوربین نگاه می‌کنند. عکس شماره دو هم مت مورداک با نقش‌آفرینی چارلی کاکس (Charile Cox) را حین ملاقات با نسخه تام هالند پیتر پارکر، عمه می و هپی نشان می‌دهد. طبق شایعه‌ها مت به پیتر کمک می‌کند تا بتواند بی‌گناهی‌اش را دادگاه اثبات کند. در صورتی که حافظه‌تان یاری نمی‌کند، پیتر به خاطر پاپوشی که میستریو برایش دوخته، به دردسر افتاده است. در ادامه می‌توانید تصاویر را مشاهده کنید:

در نگاه اول شاید به نظر برسد تصاویر جعلی باشند اما برخی از کاربران به بررسی آن‌ها پرداخته و با نکات جالبی مواجه شدند. در تصویر شماره یک که هر سه مرد عنکبوتی حضور دارند، روی نرده نواری دیده می‌شود. این نوار در یکی از تصاویر قدیمی که از پشت صحنه لو رفته بود هم وجود دارد. دیگر نکته مهم، به تصویر شماره دو و کفش پیتر پارکر مربوط می‌شود. او همان کفشی را به پا دارد که در یکی از پلان‌های اولین تریلر پوشیده بود. در ادامه می‌توانید نتیجه بررسی‌ها را مشاهده کنید:

گروهی از کابران فضای مجازی گمان می‌کنند دومین تریلر Spider-Man No Way Home هر سه مرد عنکبوتی را نشان می‌دهد. به همین دلیل، برای انتشارش لحظه شماری می‌کنند. آن‌ها حتی به کانال یوتیوب سونی رفته و ویدیوهای قدیمی را دیسلایک کرده‌اند تا بدین ترتیب، اعتراض خود را نشان می‌دهند. در صورتی که اطلاعات لو رفته صحت داشته باشد، دومین تریلر نکات مهمی را در خود جای داده اما خبری از نسخه‌های توبی مگوایر و اندرو گارفیلد نیست. هر چند، حضورشان در جریان داستان به واسطه صحنه پایانی تریلر صریحا تایید می‌شود.

فیلم سینمایی مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست در تاریخ ۲۶ آذر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۷ دسامبر) روی پرده نقره‌ای خواهد آمد.


guest

50 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا