#مهسا_امینی

تصویر پشت صحنه Spider-Man No Way Home لباس هر سه مرد عنکبوتی را کنار هم نشان می‌دهد

لباس گرین گابلین هم لو رفت

تصویر پشت صحنه Spider-Man No Way Home

تصویر پشت صحنه Spider-Man No Way Home که ساعاتی قبل در شبکه اجتماعی توییتر لو رفت، لباس هر سه مرد عنکبوتی را کنار هم نشان می‌دهد.

استودیو فیلم و سریال مارول ویژگی‌های شاخصی دارد که یکی از آن‌ها سخت‌گیری بیش از حد است. آن‌ها اقدامات پیشگیرانه‌ای را در قبال آثار خود انجام می‌دهند تا جزئیات داستان توسط اینسایدرها در اختیار رسانه‌ها قرار نگیرند. مدیران استودیو همچنین به دست‌اندرکاران و بازیگران پروژه‌های خود تاکید می‌کنند به فیلمنامه نپردازند. به این موارد باید سیاست‌های سختگیرانه حین فیلمبرداری را اضافه کرد تا فردی نتواند تصویر یا ویدیویی از روند ضبط صحنه‌ها ثبت کند. البته مارول در تعداد کمی از دفعات ناموفق بوده است.

سونی پیکچرز در نقطه مقابل مارول قرار می‌گیرد. این استودیو وظیفه نشر و تبلیغات Spider-Man: No Way Home را بر عهده دارد و تا به اینجای کار اشتباهات زیادی داشته است؛ اشتباهی که به افشای بخش قابل‌توجهی از داستان فیلم منجر شد. به لطف اطلاعات لو رفته، بخش عمده طرفداران به اطمینان کامل رسیده‌اند نسخه‌های توبی مگوایر (Tobey Maguire) و اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) مرد عنکبوتی در No Way Home حضور داشته و در کنار نسخه تام هالند (Tom Holland) خواهند جنگید. هر چند، برخی همچنان به چنین اتفاقی امیدوار نیستند. در ضمن، اولین تریلر فیلم قبل از انتشار رسمی در فضای مجازی لو رفته بود؛ اتفاقی که تایید می‌کند سونی پیکچرز نمی‌تواند مانند مارول در مخفی‌کاری موفق باشد.

تصویر پشت صحنه Spider-Man No Way Home که اخیرا به شبکه اجتماعی توییتر آمده، حکم تاییدی بر حضور هر نسخه مرد عنکبوتی در فیلم است. این عکس، لباس‌های متفاوت تارزن نیویورکی را در کنار هم نشان می‌دهد. البته ماجرا به همین یک تصویر خلاصه نمی‌شود. در تصویری دیگری لباس نسخه توبی مگوایر را می‌بینیم که ظاهرا در حال آماده‌سازی است. به این مورد باید کانسپت‌ آرت‌ها را اضافه کرد که لباس گرین گابلین و دکتر اختاپوس را با جزئیات بالا نشان می‌دهند. در ادامه می‌توانید تمامی موارد لو رفته را مشاهده کنید:

منابعی که تصاویر و کانسپت آرت‌های Spider-Man No Way Home را برای نخستین بار به اشتراک گذاشته‌اند، تاکید دارند لباس‌ نسخه توبی مگوایر همان چیزی است که در سه‌گانه به یاد داریم. لباس نسخه اندرو گارفیلد هم برگرفته از The Amazing Spider-Man 2 است. این گزاره در قبال گرین گابلین و دکتر اختاپوس صدق نکرده و تغییرات به وضوح قابل‌مشاهده هستند. در ضمن، نسخه متفاوتی از اولین تریلر No Way Home لو رفته که کیفیت بسیار پایینی داشته اما تعداد انگشت شماری صحنه‌های جدید را شامل می‎‌شود. برای مشاهده‌اش می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

لو رفتن این حجم از اطلاعات، تصویر، کانسپت آرت و ویدیو نه تنها بسیار عجیب است، بلکه ثابت می‌کند سونی پیکچرز به تغییرات اساسی در سیاست‌گذاری‌های خود دارد. مگر اینکه تمامی اتفاق با اطلاع سامورایی‌ها و مارول رخ داده باشد؛ گمانه‌زنی‌ای که بسیار بعید به نظر می‌‎‎رسد.

جدیدترین اقتباس سینمایی مرد عنکبوتی قرار است در تاریخ ۲۶ آذر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۷ دسامبر) به سینماهای ایالات متحده آمریکا بیاید.


guest

11 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا