#مهسا_امینی

محتویات دومین تریلر Spider-Man: No Way Home احتمالا لو رفته است!

آین ویدیو بیش از ۳ دقیقه زمان خواهد داشت

محتویات دومین تریلر Spider-Man: No Way Home

یکی از اکانت‌های توییتری که روی جدیدترین اقتباس سینمایی مرد عنکبوتی تمرکز دارد، محتویات دومین تریلر Spider-Man: No Way Home را فاش کرده است.

مدت‌ها قبل از اینکه سونی کمپین تبلیغاتی Spider-Man: No Way Home را آغاز کند، شایعه‌های زیادی در فضای مجازی منتشر شده بود. منابع غیررسمی تاکید داشتند طی اتفاقاتی که رخ می‌دهد، نظم جهان‌های موازی بهم ریخته و آنتاگونیست‌های فیلم‌های قدیمی مرد عنکبوتی از جمله الکترو، دکتر اختاپوس، گرین گابلین، مرد شنی و لیزارد به جهان اصلی انتقال یافته و مقابل نسخه تام هالند (Tom Holland) مرد عنکبوتی قرار می‌گیرند. البته او در تقابل با دشمنان جدید خود تنها نبوده و توسط نسخه‌های توبی مگوایر (Tobey Maguire) و اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) همراهی‌اش می‌کنند. به لطف اولین تریلر و همچنین آیتم‌های تبلیغاتی‌ای که طی هفته‌های گذشته به فضای مجازی آمده‌اند، می‌دانیم شایعه حضور آنتاگونیست‌های قدیمی کاملا حقیقت دارد اما حضور مگوایر و گارفیلد هنوز تایید نشده است.

طبق اطلاعات رسمی، داستان Spider-Man: No Way Home مدت کوتاهی پس از Spider-Man: Far From Home روایت می‌شود. در پی لو رفتن هویت واقعی و پاپوشی که توسط میستریو برایش دوخته شده، پیتر پارکر شرایط سختی به وجود آمده و فشار زیادی را متحمل شده است. او که دیگر نمی‌تواند تحمل کند، به سراغ دکتر استرنج رفته و درخواست کمک می‌کند. جادوگر هم تصمیم می‌گیرد طلسمی را اجرا کند تا به واسطه آن مردم جهان اتفاقات چند وقت اخیر را به صورت کامل فراموش کنند. این اتفاق بنا به دلایلی نظم چهان‌های موازی را بهم ریخته و باعث می‌شود بینشان تداخل به وجود بیاید.

اکانت Spider-Man NWH Updates and Leaks در توییتر فعالیت داشته و همان‌طور که از نامش می‌وان حدس زد، روی جدیدترین اقتباس سینمایی مرد عنکبوتی متمرکز است. این اکانت که قبلا هم مواردی را به اشتراک گذاشته بود، اینبار محتویات دومین تریلر Spider-Man: No Way Home را فاش کرده است. پس از اینکه اولین تریلر حضور آنتاگونیست‌های قدیمی را تایید کرد، طرفداران به این نتیجه رسیدند که دومین تریلر حضور نسخه‌های قدیمی مرد عنکبوتی را نشان می‌دهد اما با توجه به اطلاعاتی که اکانت مزبور لو داده، چنین اتفاقی رخ نخواهد داد. هر چند، به حضورشان اشاره مستقیمی می‌شود. در ادامه می‌توانید اطلاعات را به صورت موردی مطالعه کنید:

 • تماشای تریلر ۳ دقیقه و ۱۷ ثانیه طول می‌کشد.
 • ویدیو به انتها رسید و نیمه‌کاره نبود. در نتیجه، آماده بووده و احتمالا به زودی منتشر خواهد شد.
 • دکتر استرنج نحوه عملکرد طلسم را بهتر توضیح می‌دهد. پیتر هم می‌گوید فاش شدن هویت واقعی مرد عنکبوتی، زندگی اطرافیانش را تحت تاثیر قرار داده و چاره‌ای نیست.
 • فردی روی پیتر پارکر رنگ سبز می‌پاشد.
 • در تریلر پلانی وجود دارد که پیتر را داخل مکانی شبیه به دادگاه نشان می‌دهد.
 • دکتر استرنج می‌گوید نباید طلسم را تغییر می‌دادند.
 • یکی از پلان‌ها پیتر را می‌بینیم که در کافه تریا بوده و با فردی خارج از کادر صحبت می‌کند. چهره فرد مقابل نشان داده نمی‌شود.
 • لیزارد را می‌بینیم که به واسطه یک طلسم جادویی محبوس شده و پیتر پارکر وحشت‌زده به او خیره شده است. در صورتی که شلوار را نادیده بگیریم، طراحی لیزارد با چیزی که در The Amazing Spider-Man دیده بودیم تفاوتی ندارد.
 • مرد شنی در قالب هیولایی بزرگ نشان داده می‌شود.
 • نبرد شبانه مرد عنکبوتی و الکترو نشان داده می‌شود. پیتر پارکر در این نبرد لباس مشکی و طلایی خود را به تن کرده است.
 • گرین گابلین در پلانی از تریلر برای پیتر پارکر توضیح می‌دهد در صورتی که به جهان خودشان بازگردند، کشته می‌شوند. به همین دلیل، باید به آن‌ها کمک کند. این نماد تنها چهره گرین گابلین را نشان داده و خبری از کادربندی مدیوم نیست تا لباس هم قابل‌مشاهده باشد.
 • چند پلان وجود دارد که دکتر استرنج را حین تعقیب مرد عنکبوتی نشان می‌دهد. پیتر پارکر در این نماها همان مکعبی را در دست دارد که قبلا دیده بودیم. استرنج در یکی از پلان خطاب به پیتر می‌گوید نمی‌داند چکار می‌کند.
 • پلان‌های بیشتری از صحنه پل (همان صحنه‌ای که دکتر اختاپوس برای نخستین بار با نسخه تام هالند ملاقات می‌کند) را می‌بینیم. در این پلان‌ها خبری از تقابل دکتر اختاپوس و مرد عنکبوتی نیست و پیتر تنها مشغول نجات جان شهروندان است.
 • یکی از پلان‌ها ام جی و ند را داخل سانکتوم نشان می‌دهد. ند به دکتر استرنج می‌گوید همیشه دوست داشته یک جادوگر واقعی ببیند. او در ادامه می‌پرسد می‌تواند شنل را به تن کند یا خیر. استرنج هم با چهره‌اش پاسخ منفی می‌دهد.
 • تریلر با یک پلان مهم به انتها می‌رسد. فردی به پیتر می‌گوید به کمک احتیاج دارد. سپس صفحه سیاه شده و دو سایه حین ورود به سانکتوم نشان داده می‌شوند. در ادامه چهره بهت‌زده پیتر پارکر را می‌بینیم. در همین حین، موسیقی‌ای پخش می‌شود که تلفیقی از سه‌گانه سم ریمی (Sam raimi) و TASM است.
 • در انتها، صفحه‌ای به نمایش گذاشته شده که از آغاز فروش بلیت خبر می‌دهد.

در انتها، لازم به ذکر است جدیدترین اقتباس سینمایی مرد عنکبوتی از تاریخ ۲۶ آذر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۷ دسامبر) به سینماهای ایالات متحده آمریکا خواهد آمد.


guest

20 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا