#مهسا_امینی

گمانه‌زنی‌ها از اتفاقی بزرگ در رویداد ویژه Spider-Man: No Way Home خبر می‌دهند

رویداد بامداد چهارشنبه برگزار می‌شود

گمانه‌زنی‌ها از اتفاقی بزرگ در رویداد ویژه Spider-Man: No Way Home خبر می‌دهند سورنا رضایی ۰ ۲۵ آبان ۱۴۰۰ سینما
رویداد ویژه Spider-Man: No Way Home

در صورتی که گمانه‌زنی‌ها حقیقت داشته باشد، اتفاقی بزرگ و هیجان‌انگیز در رویداد ویژه Spider-Man: No Way Home رخ خواهد داد.

حالا که Eternals اکران شده، چشم‌ها به فیلم بعدی Marvel Cinematic Universe یعنی Spider-Man: No Way Home دوخته شده است. این اثر را جان واتس (Jon Watts) کارگردانی کرده و دنباله‌ای مستقیم برای Spider-Man: Far From Home محسوب می‌شود. در پی دسیسه‌ای که میستریو برای نسخه تام هالند (Tom Holland) مرد عنکبوتی دوخت، زندگی‌اش به جهنم تبدیل شده است؛ زیرا نه تنها هویت واقعی تارزن نیویورکی لو رفته، بلکه متهم ردیف اول فاجعه لندن و مرگ کوئنتین بک محسوب می‌شود. پیتر که نمی‌تواند فشار موجود را برای مدت بیشتری تحمل کند، به سراغ دکتر استرنج می‌رود. او هم تصمیم می‌گیرد برای کمک به تارزن نیویورکی کاری انجام دهد اما شرایط مطابق انتظار پیش نرفته و آنتاگونیست‌های فیلم‌های قدیمی مرد عنکبوتی به جهان اصلی انتقال می‌یابند.

اولین تریلر Spider-Man No Way Home که چند هفته پیش به فضای مجازی آمد، حضور دکتر اختاپوس و گرین گابلین را صریحا تایید می‌کند. آیتم‌های تبلیغاتی که بعد از تریلر آمدند، طرفداران را به اطمینان رساندند مرد شنی و الکترو هم در فیلم حضور دارند. اگرچه حضور آنتاگونیست‌های قدیمی کاربران فضای مجازی را برای تماشا هیجان‌زده کرده، همه می‌خواهند بدانند نسخه‌های توبی مگوایر (Tobey Maguire) و اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) مرد عنکبوتی هم حضور دارند یا خیر؛ زیرا چندی پیش تصویری لو رفت و هر سه نسخه را کنار هم نشان می‌دهد. البته حضور مگوایر و گارفیلد بارها و بارها انکار شده است.

اگر گمانه‌زنی‌ها حقیقت داشته باشند، اتفاقات بزرگ و هیجان‌انگیزی در رویداد ویژه Spider-Man: No Way Home رخ می‌دهند؛ رویدادی که طی ساعات آتی و به منظور نمایش دومین تریلر فیلم در لس آنجلس برگزار می‌شود. پس از اینکه سونی پیکچرز برگزاری رویداد را رسما تایید کرد، طرفداران به تکاپو افتادند تا ببینند چه برنامه‌هایی تدارک دیده شده است. به هر حال، هیچ شرکتی برای نمایش یک تریلر چند دقیقه‌ای هزینه نکرده و رویدادی حضوری برگزار نمی‌کند. کاربران فضای مجازی طی ساعات گذشته به تصاویری دست یافته‌اند که تایید می‌کند توبی مگوایر، اندرو گارفیلد، تام هالند، زندایا (Zendaya) بندیکت کمبربچ (Benedict Cumberbatch) و جیکوب باتلون (Jacob Batalon) هم اکنون در لس آنجلس حضور دارند.

گروهی از کاربران فضای مجازی گمان می‌کنند حضور توبی مگوایر، اندرو گارفیلد و تام هالند در لس آنجلس محصول برگزاری رویداد ویژه Spider-Man: No Way Home به هیچ وجه اتفاقی نبوده و احتمالا برای حضور در مراسم در شهر هستند. البته کاربران برای اثبات ادعای خود تنها به تصاویر بسنده نکرده و یک دلیل دیگر هم دارند. تعدادی از افشاگرهای مشهور صنایع سینما و تلویزیون مانند دنیل ریچمن (Daniel Ritchman) توییت‌های عجیبی را به اشتراک گذاشته‌اند که به سه عنکبوت اشاره دارند. این اتفاق در حالی رخ داده که فاصله چندانی با رویداد ویژه نداریم.

قرارداد تام هالند با ایفای نقش در Spider-Man: No Way Home به پایان می‌رسد اما بعید به نظر می‌رسد دست‌اندرکاران Marvel Cinematic Universe برای ادامه همکاری با او قرارداد جدیدی امضا نکنند. به خصوص اینکه طی دو فیلم گذشته عملکرد بسیار خوبی داشته و توانست نظر مثبت کارشناسان و مخاطبان را جلب کند. هر چند، طرفداران نسخه‌های قدیمی پیتر پارکر چندان دل خوشی از او ندارند.

دومین تریلر Spider-Man: No Way Home در ساعت ۴:۳۰ بامداد روز چهارشنبه پخش می‌شود. فیلم هم برای اکران از تاریخ ۲۶ آذر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۷ دسامبر) برنامه‌ریزی شده است.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا