مدت زمان فیلم Spider-Man: No Way Home اعلام شد!

سومین فیلم طولانی MCU

زمان پخش و طول مدت نمایش فیلم Spider-Man: No Way Home

طبق جدیدترین اطلاعات منتشر شده، ظاهرا اسکرین تایم یا مدت نمایش فیلم Spider-Man: No Way Home به تازگی توسط کاربران و منابع مختلف دست به دست می‌شود؛ چیزی که این اثر سینمایی را به سومین فیلم طولانی MCU تبدیل می‌کند!

سال گذشته و با پاندمی ویروس کرونا، عملا شاهد حذف شدن فیلم‌های استودیو مارول از روی پرده سینماها بودیم. طرفداران چندین بار خبرهای مختلفی را از انواع و اقسام تاخیر در اکران فیلم‌ها و سریال‌های متفاوت را مشاهده کردند و در نهایت، فاز چهارم MCU در روزهای آخر ۲۰۲۰ و اوایل ۲۰۲۱ با سریال WandaVision شروع شد. با این وجود، طی این مدت‌ فیلم‌ها و سریال‌های بسیاری خارج از معرفی شدند و تعداد اکران‌ها در سال میلادی جاری و واکسینه شدن افراد، بیشتر و بیشتر شد. در واقع فیلم‌های بزرگ مانند Fast And Furious 9 و Mortal Kombat اکران شدند، اما اگر حقیقت را بخواهید، عملا هیچکدام از این آثار سینمایی هنوز به اندازه Spider-Man: No Way Home طرفداران را برای اکران هیجان‌زده نکرده‌اند!

تریلر این فیلم رکورد بازدید را شکست و از طرفی داستانی که هم به صورت رسمی نشان داده شده و هم شایعات فراوانی درباره آن وجود دارد، همگی باعث شده‌اند تا No Way Home به یک اثر فوق‌العاده مورد انتظار تبدیل شود. با این حال، چنین اثر سینمایی بزرگی قاعدتا نمی‌تواند مثل برخی دیگر از فیلم‌های مارول، زیر ۲ ساعت باشد؛ موردی که ظاهرا درست هم هست و گزارش‌های اخیر طولانی بودن آن را تایید می‌کنند.

مدت نمایش Spider-Man: No Way Home و کسب رتبه سوم طولانی‌ترین اثر سینمایی MCU

در آثار مختلف دنیای سینمایی مارول، دو نوع فیلم وجود دارد؛ دسته اول فیلم‌هایی هستند که اگر آن‌ها را تماشا هم نکنید، جزئیات چندان مهمی را در اتفافات کلی MCU از دست نمی‌دهید؛ مثل فیلم Black Widow. اما دسته دوم آثاری هستند که اتفاقات آن‌ها تاثیر مستقیم روی تمامی فیلم‌های آینده سری را دارد؛ مثل فیلم‌های سری Avengers یا حتی Captain America: Civil War. با این حساب، فیلم Spider-Man 3 در دسته دوم قرار می‌گیرد؛ چراکه به نحوی مولتی‌ورس را در جهان اصلی MCU معرفی کرده و شخصیت‌هایی قدیمی از سری‌های مختلف اسپایدرمن را شامل می‌شود که هیچکس فکرش را هم نمی‌کرد که دوباره زنده شوند!

حال برای توصیف صحیح و کامل اتفاقات این داستان، زمان زیادی لازم است؛ چیزی که برای مدت نمایش و اسکرین تایم فیلم Spider-Man: No Way Home نزدیک به دو ساعت و ۳۰ دقیقه در نظر گرفته شده است. این مدت زمان قاعدتا به سازندگان اسپایدرمن 3 اجازه می‌دهد تا داستان را با جزئیات کامل، همانطور که باید و شاید روایت کنند. همچنین دو ساعت و نیم زمان پخش، این فیلم را به سومین اثر طولانی دنیای سینمایی مارول، بعد از Eternals و Avengers: Endgame تبدیل می‌کند!

این در حالی است که اخیرا اعلام شده اکران رسانه‌ای این فیلم برای نقدهای اولیه، تنها شامل ۴۰ دقیقه اول No Way Home خواهد بود تا کاربران اسپویل نشوند! این یعنی محتوای فیلم به شدت برای آینده MCU و همچنین شخصیت اسپایدرمن دارای اهمیت بوده و سازندگان قصد دارند تا روز اکران از جزئیات آن مراقبت کنند!

فیلم Spider-Man: No Way Home در تاریخ ۲۶ آذر (۱۷ دسامبر) اکران خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

14 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا