تریلر فیلم Spider-Man: No Way Home رکورد شکست!

تاثیر دکتر اختاپوس؟

تریلر فیلم Spider-Man: No Way Home رکورد شکست! نریمان هروی ۳ ۰۴ شهریور ۱۴۰۰ سینمای جهان
Spider-Man

تریلر فیلم Spider-Man: No Way Home رکورد بیشترین تعداد بازدید در طول ۲۴ ساعت را به نام خود ثبت کرد و تریلر Avengers: Endgame را پشت سر گذاشت!

طرفداران پر و پا قرص مارول، ماه‌ها بود که چیزی به جز تریلر Spider-Man: No Way Home را آرزو نمی‌کردند و استودیو سرانجام از تریلر این فیلم رونمایی کرد. تریلر Spider-Man: No Way Home همه را شگفت‌زده کرد و توانست با کنار زدن تریلر Avengers: Endgame به مقام بالاترین تعداد بازدید در طول ۲۴ ساعت دست پیدا کند.

رکورد قبلی در زمینه‌ی بیشترین تعداد بازدید در ۲۴ ساعا، متعلق به تریلر فیلم Avengers: Endgame بود. این تریلر در طول ۲۴ ساعت، بیشتر از ۲۸۹ میلیون بار دیده شد ولی Spider-Man: No Way Home به این رکورد حمله کرد و در طول ۲۴ ساعت، ۳۵۵.۵ بار دیده شد! تریلر دوم فیلم قبلی اسپایدرمن، یعنی فیلم Spider-Man: Far From Home هم در طول یک روز، حدود نصف این رکورد دیده شد.

همچنین این فیلم علاوه بر رکورد بازدید، رکورد انگیجمنت را در سوشال مدیا شکست! طی حدود ۲۴ ساعت حدود ۲.۹۱ میلیون بار از تریلر فیلم Spider-Man: No Way Home اسم برده شده است و ۱.۹۶ میلیون بار آن، مربوط به ۱۲ ساعت اولیه‌ عرضه‌ی تریلر است.

شخصیت اسپایدرمن مدت بسیار زیادیست که یکی از شخصیت‌های خیلی محبوب مارول محسوب می‌شود و حالا که این کارکتر و MCU با هم پیوند خورده‌اند، قطعا محبوبیتی فراتر از همیشه برای این کارکتر به دنبال خواهد داشت. شایعات بسیار زیادی در مورد این فیلم به گوش می‌رسد و با این‌که این تریلر، اطلاعات خاصی در مورد مولتی‌ورس و نسخه‌های دیگر پیتر پارکر در اختیار ما قرار نداد، اما با بازگشت آلفرد مولینا در نقش دکتر اختاپوس، ویلن فیلم Spider-man 2 مو را به تن بسیاری‌ها سیخ کرد!

راستی شما تریلر Spider-Man: No Way Home را چند بار دیده‌اید؟ آیا از این رکوردشکنی متعجب شدید؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا