#مهسا_امینی

اولین نگاه به گرین گابلین در پوستر رسمی Spider-Man: No Way Home

همچنان خبری از دومین تریلر نیست

پوستر رسمی Spider-Man: No Way Home

استودیو سونی پیکچرز ساعاتی قبل پوستر رسمی Spider-Man: No Way Home را در شبکه اجتماعی توییتر به اشتراک گذاشته که اولین نگاه به گرین گابلین به شمار می‌رود.

در شرایطی که سونی پیکچرز خود را برای ساخت The Amazing Spider-Man 3 آماده می‌کرد، مارول پیشنهاد داد آن را کنار گذاشته و به صورت مشترک تمرکزشان را روی افزودن مرد عنکبوتی به فرنچایز Marvel Cinematic Universe قرار دهند. اگرچه در ابتدا تمایلی به پذیرش این پیشنهاد نداشت، سونی نهایتا TASM 3 را متنفی کرد. در ادامه، سومین نسخه لایو اکشن پیتر پارکر با نقش‌آفرینی تام هالند (Tom Holland) معرفی شد که تاکنون دو فیلم اختصاصی دریافت کرده و سومی هم با نام Spider-Man: No Way Home در صف انتشار است. این اثر در حال حاضر یکی از مورد انتظارترین پروژه‌های سینمایی سال به شمار می‌رود.

مدت زیادی از اتفاقات Spider-Man: Far From Home نمی‌گذرد. در پی لو رفتن هویت واقعی مرد عنکبوتی و پاپوشی که میستریو برای تارزن نیویورکی دوخته، پیتر پارکر از سوی مردم و مقامات دولتی تحت فشار است. البته او تنها نبوده و اطرافیانش مانند عمه می و ام‌جی هم شرایط مشابهی دارند. پیتر که نمی‌تواند بیشتر از این متحمل فشار شود، به سراغ دکتر استرنج رفته و درخواست کمک می‌کند. استرنج هم تصمیم می‌گیرد طلسمی را اجرا کند که حافظه مرا را تغییر داده و باعث می‌شود اتفاقات چند وقت اخیر را فراموش کنند. شرایط مطابق انتظار پیش نرفته و اجرای طلسم، نظم جهان‌های موازی را بهم می‌ریزد. در پی این اتفاق، پنج آنتاگونیست فیلم‌های قدیمی مرد عنکبوتی (دکتر اختاپوس، الکترو، گرین گاربلین، لیزارد و مرد شنی) به جهان اصلی انتقال یافته و برای نسخه تام هالند پیتر دردسر می‌سازند.

با نزدیک شدن به زمان اکران گسترده، فعالیت تیم بازاریابی گسترش یافته و حالا نخستین پوستر رسمی Spider-Man: No Way Home از راه رسیده است. این تصویر مرد عنکبوتی را نشان می‌دهد که خود را برای مقابله با دکتر اختاپوس با نقش‌آفرینی آلفرد مولینا (Alfred Molina) آماده می‌کند. البته نکات موجود در پوستر به همین موارد خلاصه نمی‌شود. گرین گابلین را در پس زمینه می‌بینیم که سوار بر گلایدر خود است. متاسفانه جزئیات قابل‌مشاهده نبوده و نمی‌توان فهمید تصاویری که لو رفته بودند واقعی هستند یا خیر. پوستر همچنین رعد و برق و توده‌های شنی را شامل می‌شود که قطعا اشاره‌های مستقیمی به الکترو با نقش‌آفرینی جیمی فاکس (Jamie Foxx) و مرد شنی هستند. در ادامه می‌توانید پوستر را مشاهده کنید:

اگرچه بازیگر نقش گرین گابلین در Spider-Man: No Way Home هنوز به صورت رسمی معرفی نشده، با توجه به اولین پوستر رسمی می‌توان گفت ویلم دفو (Willem Dafoee) آن را بر عهده دارد. این نسخه از گرین گابلین در Spider-Man 2002 معرفی شد و در انتهای فیلم جان خود را از دست داد. هر چند، در صحنه‌های کوتاهی از قسمت‌های دوم و سوم حضور یافت. در صورتی که نمی‌دانید، یک نسخه لایو اکشن دیگر هم از گرین گابلین وجود دارد که نقش آن را دین دی‌هان (Dane DeHaan) ایفا کرد. البته این نسخه به هیچ وجه نتوانست محبوبیت نسخه دفو را تکرار کند.

طرفدارانی که منتظر دومین تریلر Spider-Man: No Way Home بودند، قطعا با مشاهده نخستین پوستر رسمی ناامید می‌شوند. با این حال، نباید فراموش کرد انتشار پوستر رسمی نشاندهنده افزایش فعالیت تیم بازاریابی بوده و تاکید می‌کند فاصله چندانی با تریلر جدید نداریم؛ تریلری که طبق شایعه‌های غیررسمی حضور نسخه‌های توبی مگوایر (Tobey Maguire) و اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) مرد عنکبوتی را در فیلم تایید می‌کند.

در انتها، لازم به ذکر است دنباله Spider-Man: Far From Home از تاریخ ۲۶ آذر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۷ دسامبر) به سالن‌های نمایش خواهد آمد.


guest

7 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا