#مهسا_امینی

اکران اولیه فیلم اسپایدرمن 3 فقط ۴۰ دقیقه اول را شامل می‌شود!

ترفند عجیب سونی

اکران اولیه فیلم اسپایدرمن 3

طبق جدیدترین اطلاعات لو رفته توسط منابع خبری مختلف، ظاهرا اکران اولیه فیلم اسپایدرمن 3 برای رسانه‌ها، فقط شامل ۴۰ دقیقه از این اثر سینمایی خواهد بود؛ چراکه سونی قصد دارد تا از خطر اسپویل جلوگیری کند!

تنها نزدیک به دو هفته تا تاریخ اکران فیلم Spider-Man: No Way Home فاصله داریم و چنان که به نظر می‌رسد، اخبار مختلف مربوط به آن تمامی ندارند! طی این مدت شاهد دو تریلر جذاب، تیزرهای ۳۰ ثانیه‌ای مختلف، و در نهایت شایعاتی بوده‌ایم که چپ و راست حضور توبی مگوایر و اندرو گارفیلد را تایید می‌کنند! با این وجود، جالب است که سونی و گروه بازیگران هنوز هم سعی می‌کنند تا در تایید این مسئله جلوگیری کند. حال نیز به دنبال سایر اخبار و شایعات، همان کاربری که اطلاعات درست فراوانی را پیش از انتشار تریلرها لو داده بود، اظهار کرده که ظاهرا فیلمی که برای نقد اولیه در دسترس رسانه‌های مختلف قرار می‌گیرد فقط ۴۰ دقیقه اول را شامل می‌شود!

به هر حال به گفته خود بازیگران و سازندگان، این فیلم نیز دقیقا به اندازه Avengers: Endgame هیجان‌انگیز است و نبردهای بزرگ و اتفاقات بسیار مهمی را خواهد داشت، اما نکته اینجاست که در هنگام معرفی چنین فیلم جذابی، همیشه لو دادن اطلاعات در کنار کار وجود خواهد داشت! حتی با وجود تمامی سخت‌گیری‌های سونی و استودیو مارول، تقریبا از یک سال پیش بود که داستان کامل فیلم لو رفته بود. با این حال، رفتار عجیب سازندگان خود باعث لو رفتن موارد بسیاری می‌شود؛ مانند انتشار تریلر با صحنه‌های حذف شده و همچنین اکران رسانه‌ای زیر ۴۰ دقیقه از فیلم!

هدف سونی از این مدل اکران اولیه فیلم اسپایدرمن 3 چیست؟

در واقع نکته بسیار مهم درباره این مسئله، آنجاست که سازندگان سعی می‌کنند تا میزان اسپویل را به پایین‌ترین حد ممکن برسانند. اگر به خاطر داشته باشید، دقیقا هنگام اکران رسانه‌ای فیلم Eternals بود که پس از انتشار نمرات نقد، صحنه بعد از تیتراژ و جزئیات آن کامل لو رفت! البته باید بدانید که از الآن هم اطلاعات صحنه بعد از تیتراژ فیلم اسپایدرمن 3 لو رفته، ولی اینکه سازندگان دیگر حتی به رسانه‌ها هم اعتماد نمی‌کنند خود مورد بسیار عجیبی است!

حال این رفتار عجیب دو استودیو سازنده است که همه چیز را لو می‌دهد؛ چراکه حدود ۱ ماه پیش خبری منتشر شد که در آن گفته شده بود از دقیقه ۳۵ تا ۴۰ به بعد می‌توانید شاهد حضور دو مرد عنکبوتی توبی مگوایر و اندرو گارفیلد باشید. حال سونی این خبر را ظاهرا با کاری که انجام داده خود تایید می‌کند! این یعنی اگر واقعا اکران رسانه‌ای فیلم ۴۰ دقیقه اول آن باشد، پس قطعا سه اسپایدرمن همانطور که یک سال است شایعه آن را می‌شنویم در این اثر سینمایی حضور خواهند داشت.

اما نظر شما درباره این شایعه یا بهتر است بگوییم اطلاعات لو رفته چیست؟


guest

12 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا