نسخه بلوری Spider-Man: No Way Home چه زمانی منتشر می‌شود؟

سونی می‌خواهد سنت شکنی کند!

نسخه بلوری Spider-Man: No Way Home چه زمانی منتشر می‌شود؟ سورنا رضایی ۲۴ ۰۶ اسفند ۱۴۰۰ سینمای جهان
نسخه بلوری Spider-Man: No Way Home

وب سایت The Direct در یکی از گزارش‌های اختصاصی خود از تاریخ انتشار نسخه بلوری Spider-Man: No Way Home پرده برداشته است.

والت دیزنی وظیفه نشر تمامی فیلم‌ها و سریال‌های فرنچایز Marvel Cinematic Universe را بر عهده دارد اما یک مورد استثنا وجود دارد که از قضا بسیار مهم است. سونی پیکچرز دهه‌ها پیش امتیاز مرد عنکبوتی را بدست آورد و همچنان آن را دارد. در نتیجه، وظیفه اکران Spider-Man: No Way Home روی دوشش قرار دارد. از آنجایی که فاصله چندانی با آغاز پخش در سینماها نداریم، بلیت فروشی آغاز شده و علاقه‌مندان تمام تلاش خود را به کار گرفته‌اند تا بلیتی را تهیه کنند. در همین حین، گروه دیگری از علاقه‌مندان به مراجع رسمی چشم دوخته و منتظر هستند زمان انتشار نسخه بلوری اعلام شود. به هر حال، امکان اکران یک فیلم سینمایی جدید در تعداد قابل‌توجهی از کشورهای جهان وجود ندارد.

هایپ بسیار زیادی پیرامون جدیدترین اقتباس سینمایی مرد عنکبوتی وجود دارد. دلیل این موضوع را می‌توان در داستان جستجو کرد. در پی اجرای یک طلسم توسط دکتر استرنج، نظم جهان‌های موازی بهم ریخته و شاهد تداخل میانشان هستیم. این تداخل شرایطی را به وجود می‌آورد تا آنتاگونیست‌های فیلم‌های قدیمی مرد عنکبوتی مقابل نسخه تام هالند (Tom Holland) پیتر پارکر قرار بگیرند. در ضمن، منابع غیررسمی تاکید دارند توبی مگوایر (Tobey Maguire) و اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) هم در جریان Spider-Man: No Way Home بار دیگر لباس مرد عنکبوتی را به تن می‌کنند.

تام هالند اخیرا مصاحبه‌ای را با وب سایت Collider انجام داده است. او در بخشی از صحبت‌های خود فاش کرد پیش از اینکه ایده تداخل جهان‌های موازی تایید شود، قرار بود قسمت سوم Spider-Man تقابل مرد عنکبوتی و کراون شکارچی را به تصویر بکشد. بازیگر بریتانیایی همچنین از گفتگو درباره جزئیات اجتناب کرد. به هر حال ممکن است در آینده دور یا نزدیک داستان مزبور به فیلم سینمایی تبدیل شود.

اقتباس سینمایی کراون شکارچی هم اکنون توسط سونی پیکچرز در حال ساخت بوده و نقش اصلی آن به آرون تیلور جانسون (Aaron Taylor-Johnson) سپرده شده است. وظیفه کارگردانی هم روی دوش آنتوان فوکوآ (Antoine Fuqua) قرار دارد که نام‌های Training Day و Olympus Has Fallen در پرونده هنری‌اش دیده می‌شود. در حال حاضر اطلاعات چندانی از فیلمنامه موجود نیست اما می‌دانیم با اقتباس از کمیک بوک Kraven’s Last Hunt نوشته می‌شود. در ضمن، از آنجایی که ارتباط Sony’s Spider-Man Universe و Marvel Cinematic Universe رسما تایید شده، کراون در فیلم‌های MCU هم توسط جانسون به تصویر کشیده خواهد شد.

لازم به ذکر است که نسخه بلوری و 4K این فیلم در تاریخ ۲۳ فروردین ۱۴۰۱ (۱۲ آوریل ۲۰۲۲) برای خرید در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

24 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا