نسخه بلوری فیلم Spider-Man: No Way Home دو هفته زودتر منتشر شد؟!

دانلود اسپایدرمن ۳ زودتر از موعد شروع شد

نسخه بلوری فیلم Spider-Man: No Way Home

چنان که به نظر می‌رسد، نسخه بلوری فیلم Spider-Man: No Way Home حدودا دو هفته پیش از تاریخ رسمی انتشار، در دسترس برخی کاربران قرار گرفته و هم‌اکنون لینک‌های دانلود آن توسط افراد در فضای مجازی دست به دست می‌شود!

فیلم Spider-Man 3 که با عنوان No Way Home حدود چند ماه پیش اکران شده بود، در حال حاضر جدیدترین اثر در دنیای سینمایی مارول است که طرفداران را در سالن‌های سینما شدیدا هیجان‌زده کرد! این اثر که از ۲۰۲۰ انواع شایعات درباره آن منتشر شده بود، طی سالیان گذشته به موضوع داغ اخبار سینمایی تبدیل شده و هنوز هم جزئیات بسیاری درباره آن منتشر می‌شود. 

همچنین این فیلم دارای حواشی زیادی بود که در میان آن‌ها، شایعه حضور دو اسپایدرمن قبلی با بازی توبی مگوایر (Tobey Maguire) و اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) بیشتر از همه به چشم می‌خورد. از طرفی هم برخی مصاحبه‌ها با اندرو گارفیلد انجام شده بود که در تک به تک آن‌ها او شخصا خبر حضور در No Way Home را رد کرده بود!

اما بالاخره این اثر هم اکران شد و برخلاف اظهارات بازیگران و کوین فایگی (Kevin Feige)، سه مرد عنکبوتی در کنار همدیگر قرار گرفتند و با ابرشرورهایی قدیمی از دو سری قبلی مبارزه کردند. 

نسخه بلوری فیلم Spider-Man: No Way Home هم‌اکنون در اختیار کاربران قرار دارد

اما نکته بزرگی که درباره این فیلم وجود داشت، این بود که نسخه بلوری فیلم Spider-Man: No Way Home عملا برای پخش از چهار ماه پس از اکران در نظر گرفته شد! این اتفاق فوق‌العاده برای کاربرانی که نمی‌توانستند در سینماها شاهد این اثر بزرگ باشند ناخوشایند بود و از طرفی در این مدت برخی اطلاعات مانند حضور سه اسپایدرمن و جزئیات داستانی برای آن‌ها اسپویل شد.

با این وجود، پس از ماه‌ها صبر در انتظار عرضه نسخه دیجیتال، بالاخره تاریخ رسمی ۲ فروردین ۱۴۰۱ (۲۲ مارس ۲۰۲۲) برای نسخه بلوری فیلم Spider-Man: No Way Home در نظر گرفته شد. اما اکنون که دو هفته با این تاریخ فاصله داریم، ظاهرا این ورژن از فیلم به دست افرادی که زودتر به نسخه‌های دیسکی دست پیدا کرده بودند لو رفته است!

این خبر از امروز صبح در فضای مجازی توسط کاربران دست به دست می‌شد، اما از آنجا که هنوز لینک دانلود خاصی در اختیار افراد قرار نگرفته بود، نمی‌توانستیم آن را چیزی فراتر از شایعات بدانیم. اما حال پس از گذشت ساعاتی از انتشار این خبر توسط کاربران و بالاخره آپلود شدن فایل‌های مربوط به No Way Home روی سرورهای مختلف توسط افرادی که آن را لو داده‌اند، می‌توان گفت که نسخه بلوری این فیلم هم‌اکنون در دسترس قرار دارد!

پس از فیلم Spider-Man: No Way Home، به ترتیب نوبت به پخش سریال Moon Knight در فروردین ماه سال جدید ۱۴۰۱ و سپس فیلم سینمایی Doctor Strange: In The Multiverse of Madness خواهد بود. همچنین با شروع تابستان، روایت تازه‌ای بر داستان خدای رعد یا همان ثور (Thor) در قالب فیلمی جدید اکران خواهد شد. 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا