1%
  • 0/10

تهیه کننده انیمیشن اسپایدرورس 2 از دلیل واقعی شکست فیلم The Marvels می‌گوید

واکنش تند پیتر رمزی به ادعای مدیر دیزنی

تهیه کننده انیمیشن اسپایدرورس 2 از دلیل واقعی شکست فیلم The Marvels می‌گوید ۱ ۱۴ آذر ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
تهیه کننده انیمیشن اسپایدرورس 2

پیتر رمزی تهیه کننده انیمیشن اسپایدرورس 2 در واکنش به صحبت‌های اخیر مدیرعامل دیزنی دلیل واقعی شکست فیلم The Marvels را فاش کرده است.

سی و سومین فیلم Marvel Cinematic Universe چند هفته پیش اکران سراسری خود را آغاز کرد و حتی ضعیف‌تر از انتظارات ظاهر شده است. این فیلم که The Marvels نام دارد، تا به این لحظه تنها ۱۹۷ میلیون دلار در باکس آفیس جهانی فروخته، در حالی که هزینه تولید و تبلیغاتش از ۳۰۰ میلیون دلار عبور می‌کند. در نتیجه، می‌توان آن را بدترین شکست تجاری مارول از ابتدای تاسیس MCU نامید.

شکست فیلم The Marvels به موضوعی داغ در میان کارشناسان و مخاطبان تبدیل شده است. به هر حال، اثر مزبور بخشی از یک فرنچایز پرطرفدار بوده و از همه مهمتر، دنباله فیلمی است که بیش از یک میلیارد دلار فروخته بود. به عقیده باب ایگر (Bob Iger)، مدیرعامل والت دیزنی (Walt Disney)، دلیل شکست فیلم عدم وجود نظارت کافی بر روند فیلمبرداری بود؛ اتفاقی که ایگر آن را به پای همه گیری ویروس کرونا و اجرای محدودیت‌های اجتماعی نوشت.

پیتر رمزی (Peter Ramsey) یکی از کارگردانان Spider-Man: Into the Spider-Verse بوده و در ساخت انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse هم بعنوان تهیه کننده اجرایی مشارکت داشت. او اخیراً واکنش تندی به صحبت‌های مدیرعامل دیزنی درباره شکست فیلم The Marvels نشان داده و آن‌ها را «سطحی حیرت انگیز از مزخرف گویی» توصیف کرده است! در حالی که کاربران با باب ایگر موافق بوده و فکر می‌کنند نظارت بیشتر می‌توانست فیلم را نجات دهد، او نظر متفاوتی دارد:

چنین نظری احمقانه است. هیچ اتفاقی بدون بررسی کوین فایگی (Kevin Feige) و بقیه تهیه کنندگان در این فیلم‌ها رخ نمی‌دهد. ریشه مشکلات مارول عمیق‌تر از این حرف‌ها است.

اگرچه بازخوردهای کارشناسان به The Marvels متناقض بوده، اکثر آن‌ها دلایل دیگری را برای شکست این فیلم معرفی کرده‌اند. کارشناسان معتقد هستند پخش همزمان فصل دوم Loki و فیلم مارولز یکی از دلایل استقبال بسیار پایین بود. آن‌ها همچنین معتقد هستند کیفیت پایین فیلم‌ها و سریال‌های پیشین باعث شده مخاطبان محتاطانه‌تر تصمیم گرفته و لیبل MCU دیگر برایشان حکم یک اثر جذاب را نداشته باشد.

از آنجایی که اکران فیلم The Marvels متوقف شده، می‌توان انتظار داشت در آینده نزدیک نسخه دیجیتالی‌اش منتشر شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments