تاریخ اکران فیلم Spider-Man 4 چه زمانی است؟

طرفداران مشتاق بازگشت مرد عنکبوتی هستند

تاریخ اکران فیلم Spider-Man 4

پس از موفقیت فیلم Spider-Man: No Way Home، طرفداران مشتاق دیدن بازگشت تام هالند (Tom Holland) به عنوان در مرد عنکبوتی در دنیای سینمایی مارول (MCU) هستند. اکنون شرکت سونی پیکچرز (Sony Pictures) اطلاعات امیدوارکننده‌ای به اشتراک گذاشته و احتمالا تاریخ اکران فیلم Spider-Man 4 نزدیک باشد.

بحث راجع به دنباله فیلم Spider-Man: No Way Home که هنوز اطلاعاتی از آن نداریم و فعلا آن را با نام Spider-Man 4 می‌شناسیم، از همان زمان اکران این اثر در دسامبر ۲۰۲۱ آغاز شد و طرفداران شروع به حدس و گمان درباره داستان و تاریخ اکران آن کردند. ایمی پاسکال (Amy Pascal) مدیر اجرایی سابق شرکت سونی در آن زمان فاش کرد که فیلم Spider-Man 4 در دست ساخت قرار دارد و سپس کوین فایگی (Kevin Feige)، رئیس شرکت استودیو مارول (Marvel Studios) نیز ادعاهای او را با گفتن این که آن‌ها فعالانه شروع به توسعه داستان آن کرده‌اند، تائید کرد. با این حال هیچ کدام از آن‌ها اطلاعات بیشتری را از این اثر به اشتراک نگذاشتند و صحبتی از تاریخ اکران فیلم Spider-Man 4 نکردند.

از آن زمان، بروزرسانی‌های امیدوارکننده‌تری از سوی شرکت سونی پیکچرز در مورد فیلم Spider-Man 4 با بازی تام هالند به طور مداوم منتشر می‌شوند، با این حال هنوز هم مشخص نیست که این دنباله چه زمانی روی پرده سینماها می‌رود. البته شایعات و گزارشاتی منتشر شده‌اند که می‌گویند تاریخ اکران فیلم Spider-Man احتمالا در ماه جولای ۲۰۲۴ (تیر یا مرداد ۱۴۰۳) خواهد بود.

فیلم Spider-Man 4 چه زمانی اکران خواهد شد؟

تام راثمن (Tom Rothman)، رئیس و مدیر عامل شرکت سونی پیکچرز در صحبت با رسانه هالیوود ریپورتر (The Hollywood Reporter)، به تازگی به طور خلاصه در مورد این که طرفداران چه زمانی می‌توانند فیلم لایو اکشن بعدی مرد عنکبوتی را ببینند، صحبت کرد.

وقتی از تام راثمن پرسیده شد که بعد از این که انیمیشن مورد انتظار Spider-Man: Across the Spider-Verse که در آن صدها عنکبوتی مختلف حضور خواهند داشت، به نمایش درآمد، آیا برنامه‌ای برای بازگشت مرد عنکبوتی در یک فیلم سینمایی لایو اکشن وجود دارد که او در جواب به سادگی گفت قطعا آن‌ها چنین برنامه‌ای دارند.

اما در مورد تاریخ اکران فیلم Spider-Man 4، رئیس سونی پیکچرز اعلام کرد که آن‌ها هیچ وقت تا وقتی چیزی آماده نباشد، آن را ارائه نخواهند کرد. بنابراین طرفداران فعلا باید صبور باشند، زیرا او ادعا کرد که هنوز مطمئن نیست این اثر چه زمانی ممکن است به سالن‌های سینما بیاید.

آیا فیلمبرداری فیلم Spider-Man 4 در سال ۲۰۲۳ آغاز خواهد شد؟

آخرین اظهارات تام راثمن، مدیر عامل شرکت سونی پیکچرز نشان می‌دهد که این استودیو کارهای ساخت و برنامه‌ریزی برای اکران فیلم Spider-Man 4 را آغاز کرده است و با توجه به اتفاقات فیلم Spider-Man: No Way Home، منطقی است که انتظار ساخت یک دنباله برای آن را داشته باشیم.

انتظار می‌رود تا فیلمبرداری این اثر در سال میلادی آینده آغاز شود، این زمان با به پایان رسیدن مرخصی تام هالند قبل از بازگشت دوباره او به دنیای سینمایی مارول به عنوان مرد عنکبوتی نیز مطابقت دارد. تاریخ اکران شایعه شده جولای ۲۰۲۴ برای فیلم Spider-Man 4 منطقی و قابل قبول به نظر می‌رسد. چون که در این صورت حدود دو سال و نیم از اکران فیلم Spider-Man: No Way Home می‌گذرد، اما اگر واقعا سونی پیکچرز چنین زمانی برای اکران این اثر در نظر دارد، بنابراین باید در مقطعی از سال ۲۰۲۳ مراحل فیلمبرداری آن را آغاز کند.

تا الان، به نظر می‌رسد که مرخصی تام هالند در سال ۲۰۲۲ نیز به پایان رسیده است که این به معنای احتمال بازگشت او به نقش مرد عنکبوتی دنیای سینمایی مارول در سال ۲۰۲۳ است. بنابراین می‌توان بزودی انتظار رونمایی رسمی از این فیلم و نهایتا انتشار اطلاعات و جزئیات بیشتری را از آن داشت.

3.8 14 آراء
امتیاز مطلب

guest

5 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا