#مهسا_امینی

اطلاعات جدیدی از بازی بتل رویال Desolation Point منتشر شد

کارگردان هنری بازی وعده‌ی سطح کیفی جدیدی در فضاسازی و گرافیک در بازی‌های ایرانی می‌دهد


امروز در اولین کنفرانس شرکت سورنا گیمز، اطلاعات جدیدی از بازی بتل رویال Desolation Point منتشر شد.

در کنفرانس امروز، تیزری تازه از بازی برای مخاطبان پخش شد و «حسن مهدی اصل» مدیر عامل سورنا گیمز و «حسن چناری» کارگردان هنری اطلاعات جدیدی از آن ارائه دادند.

عنوان Desolation Point یک اثر شوتر بتل رویال است که در حال حاضر یک سال و نیم از شروع روند ساختش می‌گذرد. این بازی با انجین آنریل ۴ و زبان C++ در حال توسعه است و تیم سازنده تلاش دارد تا سال آینده نسخه‌ی بتا را عرضه کند. آقای مهدی اصل گفت که ساخت بازی آنلاین برای رایانه‌های شخصی به خاطر پیچیدگی‌های مختلف، بین بازی‌سازان مستقل محبوب نیستند. بخش اعظم تولید پروژه هم به بخش بک‌اند، پروفایل کاربر، مچ میکینگ، اینونتوری، پارتی و بخش‌های زیرساختی اختصاص داده شده است.

تیم سازنده به‌تازگی تمرکز بیشتری روی گرافیک و گیم‌پلی گذاشته است و طی ماه آینده اطلاعات بیشتری همچون اخبار و ویدیو از بازی Desolation Point منتشر خواهد شد. سازندگان قصد دارند تا در این عنوان، نوآوری‌های جدیدی به‌خصوص در بخش شخصی‌سازی و Esports به سبک بتل رویال اضافه کنند.

حسن چناری در صحبت‌هایش از سختی‌ها و تلاش‌ها تیم سازنده گفت و همچنین ادعا کرد که DP سطح کیفی جدیدی از فضاسازی و گرافیک در بین بازی‌های ایرانی و حتی منطقه ارائه خواهد داد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا