تماشا کنید: زولا موبایل معرفی شد

نسخه‌ی موبایلی بازی زولا به زودی به ایران می‌آید

شرکت سورنا گیمز، ناشر و از تولیدکنندگان جهانی بازی تیراندازی اول شخص رایگان زولا، در جریان کنفرانس رسمی خود از نسخه‌ی موبایل این بازی برای نشر در ایران رونمایی کرد.

شرکت سورنا گیمز که وظیفه‌ی نشر بازی جهانی زولا را در ایران برعهده دارد و همچنین یکی از تولیدکنندگان محتوا برای این بازی محسوب می‌شود، امروز و در جریان اولین کنفرانس رسمی خود که در محل سالن بزرگ سینما آستارا تهران برگزار شد، از نسخه‌ی موبایل بازی پرمخاطب زولا رونمایی کرد.

سورنا گیمز اطلاعات زیادی در مورد نسخه‌ی موبایل بازی زولا منتشر نکرد و تنها در تریلری، خبر از انتشار این نسخه در آینده‌ای نزدیک داد. مهدی جهانگیری، مدیر محصول زولا در ایران، پس از اینکه گزارش کامل آماری در مورد عملکرد بازی زولا در ایران را ارائه داد، با نمایش تریلری از نسخه‌ی موبایل بازی زولا، حضار کنفرانس را سورپرایز کرد.

نسخه‌ی موبایل زولا از دو ماه پیش تا الان به صورت بتا در کشور ترکیه قابل بازی بوده و به‌زودی قرار است در بازار ایران هم منتشر شود. در حال حاضر بازی یک میلیون کاربر همزمان در نسخه‌ی ترکیه دارد. این نسخه تغییرات مهمی نسبت به نسخه‌ی پی‌سی خواهد داشت.

اطلاعات تکمیلی در مورد نسخه‌ی موبایل بازی زولا به زودی در رسانه سرگرمی منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا