فصل برگ ریزان زولا آغاز شد!

پاییز زولا با فوتبال در مدرسه!

در فصل برگ ریزان زولاZula منتظر جوایز و اضافه شدن حالت‌های تازه و مختلفی باشید که بازی را هیجان‌انگیزتر و پاییزی‌تر می‌کنند!

یکی از شاخصه‌های اصلی بازی‌های آنلاین، داشتن ویژگی به روزرسانی مداوم با محتوای تازه است؛ کاری که اکثر سازندگان بزرگ انجام می‌دهند و به همین واسطه نیز بعد از گذشت مدتی، با محتوای تازه مجددا کاربر را به سمت بازی مورد نظر هدایت می‌کنند. در واقع این اقدام باعث می‌شود تا حث یکنواخت بودن بازی کنار زده شود و تجربه رقابت آنلاین در هر سبکی برای بازیکنان دارای حس تازگی باشد. این در حالی است که در میان بازی‌های مختلفی که امروزه در سبک شوتر برای کاربران ایرانی در دسترس قرار دارند، عنوان زولا همیشه سعی داشته تا با رعایت این شاخصه، طرفداران را راضی نگه دارد؛ به نحوی که پس از گذشت چند سال از عرضه بازی و ایجاد تغییرات فراوان در گیم پلی و حتی گرافیک، حال نوبت به آن رسیده که فصل پاییز ۱۴۰۱ را با سیزن جدید این بازی تحت عنوان «فصل برگ ریزان» شروع کنیم!

فصل برگ ریزان زولا

در حال حاضر به روزرسانی بزرگ زولا با عنوان فصل برگ ریزان شروع شده و با دریافت آخرین نسخه از بازی Zula (نسخه ۱.۴۰) می‌توانید آن را تجربه کنید. در این فصل جدید، علاوه بر اضافه شدن یک زولاپس تازه و پر از جوایز متفاوت، برخی اسلحه و ویژگی‌های جدید هم برای کاربران در دسترس قرار داده شده‌اند که می‌توانید آن‌ها را با انجام دادن چالش‌ها و باز کردن دسته کارت‌ها، دریافت کنید.

چاقو افسانه‌ای EXO

برای مثال یکی از تجهیزاتی که هم‌اکنون می‌توانید در فصل برگ ریزان زولا به دست آورید، چاقو EXO خواهد بود. در نبرد نزدیک یا هنگامی که از پشت به دشمن نزدیک می‌شوید، شاید بهترین سلاحی که به شما کمک می‌کند تا کار حریف خود را یکسره کنید، استفاده از یک چاقو بُرنده باشد؛ در حالی که تیغه EXO با انیمیشن خاص خود به شما این اجازه را می‌دهد تا دشمن را با یک ضربه زمین‌گیر کنید.

مپ حیاط مدرسه برای فوتبال

یکی از ویژگی‌های عجیب Zula به عنوان یک بازی شوتر در فصل قبل، اضافه کردن حالت فوتبال بود! این یعنی درست زمانی که سایر بازیکنان در لابی‌های مبارزه تیمی و بمب‌گذاری در حال قتل عام همدیگر هستند، شما خیلی مسالمت‌آمیز و صد درصد رقابتی، می‌توانید با جمعی از افراد فوتبال بازی کنید!

در حالت فوتبال زولا، درست مثل یک مسابقه افراد به دو تیم تقسیم می‌شوند و باید سعی کنند تا توپ را از داخل دروازه حریف رد کنند. این در حالی است که برخلاف باور بسیاری از کاربران، در این حالت خبری از استفاده اسلحه نیست و شما حتی اگر خیلی از دشمن خود عصبانی شوید، نمی‌توانید در این لابی حسابش را برسید!

باف شدن سلاح AWP

اسلحه‌ تک تیر معمولا برای افرادی که دقت و هدف‌گیری بالایی دارند، به عنوان برگ برنده عمل کرده و اجازه می‌دهند تا فرد بتواند دشمن را تنها با یک گلوله زمین‌گیر کند. با این وجود، اگر همین یک گلوله برای کشتن دشمن کافی نباشد، شما احتمالا فرصت مجدد برای زدن تیر دوم را نخواهید داشت؛ چراکه اسلحه تک تیر قدرتمند، تیرهای کالیبر بالایی دارند که برای دفع پوکه آن، یکبار آماده‌سازی مجدد بعد از زدن هر تیر نیاز است.

به همین دلیل شما در یک بازی شوتر، اگر قصد دارید تا از سلاح تک تیر استفاده کنید، بهتر است سراغ گزینه‌ای بروید که بتواند تنها با یک گلوله کار دشمن را بسازد و فرصت دومی به او ندهد. با این حساب، پیشنهاد ما در فصل برگ ریزان زولا استفاده از سلاح AWP است که در دسته اسلحه تک تیر قرار داشته و در این فصل شدیدا قوی‌تر خواهد بود! طوری که یک تیر برای دشمن کفایت می‌کند و سرعت و دقت آن نیز در حالت پایه به اندازه کافی خواهد بود.

سری کارت‌های خیابان

در فصل برگ ریزان، به جای اینکه از اسلحه مدرن و عجیب استفاده کنید، به خیابان بروید و سلاحی را بردارید که صد درصد خیابانی ساخته شده است!

در میان دسته کارت‌های جدید اضافه شده در فصل برگ ریزان زولا دسته کارت‌های خیابان به شما اجازه می‌دهد تا اسلحه و تجهیزاتی را بردارید که از کف خیابان ساخته شده‌اند. این یعنی ظاهر این سلاح‌ها متفاوت خواهند بود و جالب‌تر اینکه قدرت خوبی را هم برای کشتن دشمنان خواهند داشت.

جدای از همه این موارد نیز اگر در فصل برگ ریزان زولا موفق شوید تا به سطح مربی یا قهرمان برسید، برخی اسلحه و جوایز ارزنده به شما اعطا خواهد شد که می‌توانید از آن‌ها در ادامه تجربه خود در نقشه‌های هیجان‌انگیز زولا استفاده کنید!

به علاوه، یک نکته قابل توجه درباره این فصل نیز درباره بازی کردن با دوستان خواهد بود؛ طوری که اینبار اگر با دوستان خود وارد هر لابی شده و بازی کنید، امتیاز بسته جایزه‌ای که دریافت می‌کنید به ازای هر دوست بیشتر خواهد شد! این روش برای به دست آوردن سریع منابع فوق‌العاده کاربردی بوده و به شما اجازه می‌دهد تا سریع‌تر اسلحه و تجهیزات خود را ارتقا دهید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا