مسابقه ۲۰۰ میلیون تومانی زولا! ثبت نام جام ایران 1401 زولا شروع شد

بازی کن و جایزه ببر!

مسابقات جام ایران 1401 زولا

به دنبال استقبال کاربران از مسابقه ایران زولا در سال ۱۳۹۹، شرکت سورنا گیمز تصمیم گرفته است تا جام ایران 1401 زولا را برای دوره‌ای جدید، اینبار با در نظر گرفتن جایزه ۲۰۰ میلیون تومانی برگزار کند!

همیشه بازی‌های سبک شوتر اول شخص طرفداران بسیاری دارند که از رقابت به صورت آنلاین، با سایر بازیکنانی که پشت سیستم خود منتظر تیراندازی به رقیب خود هستند لذت می‌برند. با این وجود، پس از گذشت مدتی از عرضه بازی، نیاز به هیجان بیشتر احساس می‌شود و اینجاست که پای دوره‌های مختلف از مسابقات به میان خواهد آمد.

بازی زولا در حال حاضر یکی از بهترین عناوین در سبک شوتر اول شخص است که توسط شرکت سورنا گیمز در دسترس کاربران ایرانی قرار گرفته و روزانه بازیکنان بسیاری را به رقابت در حالت‌ها و نقشه‌هایی که به صورت مداوم به روزرسانی می‌شوند، دعوت می‌کند. با این حال، در سال ۱۳۹۹ دوره‌ای از مسابقات با عنوان «ایران» توسط تیم زولا برگزار شد که با استقبال شدید کاربران نیز همراه بود. به همین منظور، پس از گذشتن از دوره پیک ویروس کرونا، اینبار سورنا گیمز در بازی زولا، جام ایران 1401 را برگزار می‌کند که جایزه آن ۲۰۰ میلیون تومان خواهد بود!

زولا بازی کن، تیم تشکیل بده و جایزه ۲۰۰ میلیونی ببر!

طبق اعلام رسمی، اخیرا تیم زولا تصمیم گرفته تا این دوره جدید از مسابقات که با عنوان ایران 1401 برگزار می‌شود را در قالب رقابتی بزرگ در سه فاز متفاوت برگزار کند. در هرکدام از دوره‌های اول و دوم ۴ تیم (در مجموع ۸ تیم) برنده شده و به مرحله نهایی راه پیدا خواهند کرد. سپس در فاز سوم، بازیکنان دیگری که در دوره اول و دوم شرکت نکرده بودند یا شکست خورده‌اند، می‌توانند در رقابتی جدید با سایر کاربران، در قالب ۱ گروه جدید با ۸ تیم به مرحله نهایی بروند. با این حساب، ۱۶ تیم در فینال رقابت‌ها حاضر خواهند شد تا به ترتیب زیر، جوایز نقدی را پس از رقابتی نفس‌گیر دریافت کنند.

جوایز برندگان نهایی جام ایران 1401 زولا

  • جایزه تیم اول: ۱۲۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
  • جایزه تیم دوم: ۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
  • جایزه تیم سوم: ۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
  • جایزه تیم چهارم: ۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان + ۵,۰۰۰,۰۰۰ سکه زولا

همچنین اگر در دوره اول مسابقه شرکت کرده و مقامی را کسب کرده باشید، جوایز زیر را به همراه خود به مرحله نهایی خواهید برد.

جوایز برندگان مرحله اول جام ایران 1401 زولا

  • جایزه تیم اول: ۲,۰۰۰,۰۰۰ سکه زولا
  • جایزه تیم دوم: ۱,۰۰۰,۰۰۰ سکه زولا
  • جایزه تیم سوم: ۵۰۰,۰۰۰ سکه زولا
  • جایزه تیم چهارم: ۲۵۰,۰۰۰ سکه زولا

هم‌اکنون ثبت نام مسابقات جدید بازی زولا شروع شده و شما می‌توانید به همراه چهار نفر از دوستان خود، هم حالا فرم ثبت نام را پر کرده و آماده رقابت باشید!

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا