دیدگاه عجیب اینسایدرها درباره سه‌گانه جدید اسپایدرمن!

آیا آینده تام هالند همچنان مبهم است؟

دیدگاه عجیب اینسایدرها درباره سه‌گانه جدید اسپایدرمن! سورنا رضایی ۰ ۱۰ آذر ۱۴۰۰ سینما
سه‌گانه جدید اسپایدرمن

با وجود صحبت‌های اخیر یکی از تهیه‌کنندگان No Way Home، اینسایدرهای The Hollywood Reporter نظر عجیبی درباره سه‌گانه جدید اسپایدرمن دارند.

در حال حاضر توجه علاقه‌مندان به آثار ابرقهرمانی به Spider-Man: No Way Home جلب شده است. بخش عمده آن‌ها می‌خواهند بدانند شایعه‌ها صحت داشته و نسخه‌های توبی مگوایر (Tobey Maguire) و اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) بازمی‌گردند یا خیر. به هر حال، همکاری نسخه‌های قدیمی و نسخه جدید پیتر پارکر اتفاقی بی نظیر روی پرده نقره‌ای به شمار می‌رود. در همین حین، عده‌ای دیگر نسبت به آینده تام هالند (Tom Holland) نگران بودند؛ زیرا منابع رسمی هیچ گونه صحبتی از برنامه‌های خود برای ساخت فیلم‌های اختصاصی بیشتر یا حضور مرد عنکبوتی در دیگر آثار به میان نیاورده بودند.

نگرانی‌ها پیرامون آینده مرد عنکبوتی در فرنچایز Marvel Cinematic Universe ادامه داشت تا اینکه ایمی پاسکال (Amy Pascal) یکی از تهیه‌کنندگان Spider-Man: No Way Home تایید کرد همکاری سونی پیکچرز و مارول طی سال‌های آینده ادامه‌دار است. در نتیجه، طرفداران می‌توانند خود را برای تماشای یک سه‌گانه دیگر با نقش‌آفرینی تام هالند آماده کنند. پاسکال همچنین در بخش دیگری از مصاحبه اخیر خود به تحسین مرد عنکبوتی‌ای پرداخت که هالند برای مخاطبان ترسیم کرده است.

وب سایت The Hollywood Reporter اخیرا یک گزارش اختصاصی پیرامون سه‌گانه جدید اسپایدرمن کار کرده است. با توجه به ادعای اینسایدرها، ساخت اقتباس‌های جدید این ابرقهرمان هنوز رسمی نشده است. نویسنده مطلب در ادامه وارد جزئیات نشده و اطلاعات بیشتری را فاش نمی‌کند. در نتیجه، سوالات بدون پاسخ مانده‌اند؛ برای مثال، نمی‌دانیم رسمی نشدن سه‌گانه جدید به چه معناست، در حالی که یکی از تهیه‌کنندگان Spider-Man: No Way Home آن را تایید کرده است؟

اگرچه نمی‌توان با اطمینان گفت، احتمالا سونی پیکچرز و مارول مشغول مذاکره پیرامون آینده مرد عنکبوتی بوده و در آستانه رسیدن به توافق نهایی هستند. حضور مرد عنکبوتی به Marvel Cinematic Universe خلاصه نشده و احتمالا با او در فرنچایز Sony’s Spider-Man Universe هم ملاقات می‌کنیم. ممکن است همین موضوع نقش بسزایی در پیچیده شدن گفتگو داشته باشد.

در انتها، لازم به ذکر است جدیدترین فیلم سینمایی مرد عنکبوتی طی هفته‌های آتی به سالن‌های نمایش خواهد آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا