#مهسا_امینی

آخرین به‌روزرسانی سایت Frictional Games پروژه‌ی جدید این استودیو را تایید می‌کند

بازی ترسناک دیگری در راه است

سایت Frictional Games

سایت استودیوی سازنده‌ی بازی Amnesia: The Dark Descent یعنی Frictional Games بعد از ۵ سال آپدیت شد. به احتمال زیاد این کار برای معرفی بازی جدید آن‌ها است.

بدون شک بازی‌های Amnesia: The Dark Descent و SOMA را می‌توان در لیست ترسناک‌ترین بازی‌های ساخته شده در چند سال اخیر قرار دهیم. مخصوصا بازی Amnesia: The Dark Descent که با مکانیک‌های ساده و یک فانوس شما را می‌ترساند یا حتی SOMA که با یک روایت تلخ و ترسناک در زیر آب باعث ایجاد وحشت در بازیکنان می‌شود. Frictional Games بعد از انتشار بازی SOMA در سال ۲۰۱۵ در سکوت قرار داشت تا اینکه چند روز پیش این استودیو بازی‌سازی سایتی به نام Next Frictional Game (به معنی بازی بعدی فریکشینال) را راه اندازی کرد. اگر در سایت بروید چیز خاصی پیدا نخواهید کرد و تنها یک سلول خواهید دید که در حال تپیدن است.

اما اتفاق جالب‌تری که رخ داده، این است که سایت خود تیم بازیسازی Frictional Games با قالب جدید آپدیت شده و احتمالا این کار در راستای معرفی بازی جدید آن‌ها بوده و ممکن است به زودی شاهد معرفی بازی جدید آن‌ها باشیم. فریکشینال گیمز معرفی وب سایت جدید را در حساب کاربری توییتر خود به همگان اعلام کرد.

متاسفانه هنوز هیچ سرنخی از بازی بعدی فریکشینال گیمز در دسترس نیست ولی باید این نکته را در نظر گرفت که با توجه به سابقه‌ی آن‌ها در ساخت بازی ترسناک به احتمال بسیار زیاد اثر بعدی این تیم بازیسازی هم در ژانر ترسناک باشد. Frictional Games از سال ۲۰۰۷ در این صنعت فعالیت دارد تا جایی که این تیم انجین مخصوص بازیسازی خود را با نام HPL Engine توسعه داده است و احتمال می‌رود که در بازی بعدی آن‌ها نسخه‌ی ارتقا یافته‌ی این انجین را هم خواهیم دید.

نظر شما کاربران سرگرمی در خصوص آپدیت شدن سایت این تیم بازیسازی سوئدی چیست؟


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا