#مهسا_امینی

به‌زودی Amnesia: The Dark Descent در اپیک گیمز رایگان می‌شود

فقط هفت روز مهلت دارید

به‌زودی Amnesia: The Dark Descent در اپیک گیمز رایگان می‌شود مهسا سپاهی ۰ ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
Amnesia: The Dark Descent اپیک گیمز

اپیک گیمز اعلام کرد هفته‌ی آینده کاربران این فروشگاه می‌توانند دو بازی هیجان‌انگیز و موفق را به صورت رایگان دریافت کنند که Amnesia: The Dark Descent یکی از این عناوین خواهد بود.

به‌زودی بازی مستقل Amnesia: The Dark Descent برای کاربران اپیک گیمز رایگان می‌شود. این بازی ترسناک که در سبک بقاء ساخته شده در سپتامبر سال ۲۰۱۰ توسط Frictional Games برای رایانه‌های شخصی منتشر شد و در سال ۲۰۱۶ و ۲۰۱۸ با اضافه شدن به کنسول‌های پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان، بین دوست‌داران بازی‌های ترسناک گسترش پیدا کرد. Amnesia: The Dark Descent عنوان موفقی محسوب می‌شود که نقدهای خوبی دریافت کرده و به یکی از بازی‌های پرطرفدار ماجراجویی سبک بقاء تبدیل شده است.

Crashlands، دومین بازی‌ رایگان اپیک گیمز خواهد بود که انتشار آن به ژانویه‌ی ۲۰۱۶ برمی‌گردد. در این عنوان اکشن ماجراجویی، کاربر از عناصری مانند ساخت‌ و ساز، حفاری، سفر و کشف کردن بهره می‌برد. Crashlands محیطی جهان باز دارد که بازیکنان می‌توانند با کاراکتر Flux به کشف شگفتی‌های دنیاهای فرا زمینی بپردازند. سازنده و ناشر این بازی نقش‌آفرینی Butterscotch Shenanigans است.

بازی دیگری که در اپیک گیمز رایگان شده و کاربران از همین حالا می‌توانند آن‌ را دانلود کنند، For The King نام دارد. این عنوان در سبک Roguelike ساخته شده و استودیو IronOak Games آن‌ را ساخته و منتشر کرده است.

بجز For The King، که در حال حاضر به صورت رایگان در دسترس قرار دارد، دو بازی Amnesia: The Dark Descent و Crashlands از ۱۱ اردیبهشت (سی آوریل) تا ۱۸ اردیبهشت (هفتم می) برای کاربران اپیک گیمز رایگان خواهند بود.

 


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا