#مهسا_امینی

استودیوی Frictional Games تیزری از بازی جدید خود منتشر کرد

در حال حاضر تنها یک سایت و تیزر از پروژه‌ی جدید خالقان Amnesia و SOMA موجود است

بازی جدید استودیوی Frictional Games

استودیوی Frictional Games خالق آثار Amnesia و SOMA با یک سایت جدید و نمایش یک تیزر به بازی جدید خود اشاره کرد.

این استودیو به‌تازگی سایتی با آدرس nextfrictionalgame.com را تاسیس کرده است که در آن لوگوی استودیو، آیکون استودیو در شبکه‌های اجتماعی مختلف، لینک ثبت‌نام برای خبرنامه و مهم‌تر از همه، یک ویدیوی چشمک‌زن در حالت لوپ به چشم می‌خورد. در حال حاضر این تنها چیزی‌ است که از پروژه‌ی جدید Frictional Games در دسترس داریم و برای اخبار و اطلاعات بیشتر باید منتظر بمانیم.

استودیوی سوئدی Frictional Games در اواخر سال ۲۰۱۷ و دو سال پس از انتشار عنوان SOMA اعلام کرد که روی دو پروژه‌ی مختلف کار می‌کند. این استودیو در طی دوازده سال فعالیت، با خلق عناوین Penumbra و Amnesia: The Dark Descent و SOMA خود را به عنوان یکی از استودیوهای ماهر در ساخت عناوین سبک وحشت معرفی کرده است. آثاری که در کنار ترس و وهم کم‌نظیر، همواره از فضاسازی و روایت داستان بسیار خوب بهره‌مند هستند.

باید صبر کرد و دید استودیوی Frictional Games چه زمانی از بازی جدید خود اطلاعات منتشر خواهد کرد. تا آن موقع بد نیست به عناوین قبلی‌شان سر بزنید تا با فضای کلی آثار این استودیو آشنا شوید. اگر علاقه‌مند به تجربه‌ی عناوین قبلی این استودیو هستید، با وجود تخفیف ویژه‌ی پایان سال میلادی اکنون بهترین موقع برای خرید آن‌هاست.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا