استودیوی Frictional Games تیزر مرموزی از بازی بعدی خود منتشر کرد

من Tasi هستم!

استودیوی Frictional Games تیزر مرموزی از بازی بعدی خود منتشر کرد نیکان صبوری ۰ ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ تریلر بازی

استودیوی Frictional Games تیزر مرموزی از بازی بعدی خود در یوتیوب منتشر کرد.

اوایل دی ماه امسال بود که استودیوی Frictional Games با ایجاد سایت جدید و مرموزی خبر از ساخت یک عنوان تازه داد. حال با گذشت نزدیک به ۲ ماه از این موضوع، این استودیوی بازیسازی همچنان به دنبال طرح سوالات بیشتر در ذهن مخاطبان خود است. استودیوی Frictional Games را بیشتر به دلیل توسعه‌ی عناوین ترسناکی چون SOMA و Amnesia: The Dark Descent می‌شناسند و همچنین این استودیو علاقه‌ی شدیدی به ایجاد طرح‌های معمایی از پروژه‌های بعدی خود دارد. پیش از این آن‌ها برای معرفی بازی SOMA تیزر‌ها و کار‌های مرموزی انجام داده بودند.

اگر به یاد داشته باشید، کاربران توانستند که با استفاده از CSS، کد‌هایی از سایت جدید Frictional Games به دست بیاورند که آن‌ها را به دو ویدیوی بسیار کوتاه با نام‌های Box 52, Tape 16 و Box 7 Reel 2, Partial Success در یوتیوب هدایت می‌کرد. متاسفانه هیچ سرنخی از آن دو کلیپ کوتاه به دست نیامد. حال Frictional Games به تازگی ویدیوی جدیدی در یوتیوب این شرکت بازیسازی به نام I am Tas به اشتراک گذاشته که گویا اولین بخش‌هایی از گیم‌پلی بازی را شاهد هستیم.

در این تیزر ۳۰ ثانیه‌ای، ابتدا ما صدای زنی را می‌شنویم که گویا تلاش می‌کند از بسته شدن چشمان خود یا کسی جلوگیری کند. در ادامه می‌گوید که باید شخصی (مذکر) را پیدا کرده و آن فرد را متوجه‌‎ی موضوع مهمی کند. در ادامه می‌گوید «نام من Tasi است، من هنوز Tasi هستم.» بعد از گفتن این جمله چشمان او یا شخص در تیزر، باز می‌شود. بعد هم چند ثانیه کوتاهی از یک بیابان مشاهده می‌کنیم که باد بسیار شدیدی در آن جریان دارد. در روبرو شخص مورد نظر، یک درخت و یک گودال حضور دارد که نور آبی از آن منتشر می‌شود.

متاسفانه دیگر هیچ اطلاعاتی در این مورد در دست نیست و ما نمی‌دانیم که تیزر جذاب بازی جدید Frictional Games دقیقا به چه چیزی اشاره دارد. اگر شما مخاطبین سرگرمی اطلاعاتی در این تیزر بدست آوردید، حتما با ما و دیگر کاربران اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا