اندرو کوجی از دلیل شکست فیلم Snake Eyes می‌گوید

این فیلم یک فاجعه تمام عیار بود

اندرو کوجی از دلیل شکست فیلم Snake Eyes می‌گوید سورنا رضایی ۰ ۰۱ شهریور ۱۴۰۲ سینمای جهان
شکست فیلم Snake Eyes

اندرو کوجی (Andrew Koji)، هنرپیشه و رزمی کار بریتانیایی، در بخشی از مصاحبه اخیر خود درباره دلیل شکست فیلم Snake Eyes توضیحی را ارائه داد.

پارامونت پیکچرز تلاش کرد با فیلم Snake Eyes در سال ۲۰۲۱ میلادی، مجموعه فیلم‌های جی آی جو (G.I. Joe) را ریبوت کند اما موفق نشد. اگرچه چهره‌های مشهوری مانند هنری گولدینگ (Henry Golding)، اندرو کوجی، اورسولا کوربیرو (Úrsula Corberó) و ایکو اویس (Iko Uwais) در فیلم حاضر بودند، اثر مزبور نه تنها بازخوردهای قابل قبولی را از سوی کارشناسان دریافت نکرد، بلکه عملکردی فاجعه آمیز در باکس آفیس داشت. چشمان مار در مقابل بودجه ۱۱۰ میلیون دلاری خود تنها ۴۰ میلیون دلار فروخت.

اندرو کوجی چندی پیش و قبل از اعتصاب بازیگران و فیلمنامه نویسان هالیوودی مصاحبه‌ای را با رسانه Inverse انجام داد. اگرچه محور اصلی گفتگو سریال Warrior بوده، بحث به سمت شکست فیلم Snake Eyes کشیده شد. هنرپیشه و رزمی کار بریتانیایی معتقد است اثر مزبور کیفیت مورد انتظار را نداشت و همین باعث شد به یک شکست تبدیل شود:

[بعد از شکست Snake Eyes] ممکن بود فعالیت بازیگری‌ام با مشکل مواجه شود اما [به لطف سریال Warrior] فعلاً شرایط خوبی دارم.

دوست دارم در آثاری نقش آفرینی کنم که کیفیت لازم را داشته باشند. فیلم جی آی جو کیفیت لازم را نداشت، داشت؟

هالیوود عاشق این است که داستان‌های تکراری را بارها و بارها روایت کند. [ولی] مردم دنبال نوآوری هستند.

اندرو کوجی نقش تامی را در فیلم Snake Eyes ایفا کرد که قرار بود در قسمت‌های بعدی به استورم شدو تبدیل شود. نکته جالب اینجاست که هنرپیشه و رزمی کار بریتانیایی می‌دانست ریبوت مجموعه فیلم‌های جی آی جو یک شکست خواهد بود:

Snake Eyes عملکرد خوبی نداشت و من می‌دانستم این اتفاق می‌افتد. فکر می‌کنم آن‌ها می‌خواهند مجموعه را دوباره ریبوت کنند. مشکلی با این موضوع ندارم. من نقش استورم شدو را ایفا کردم و عاشقش هستم. اگر فیلم را با کیفیت لازم می‌ساختند، استورم شدو شخصیت جالبی از آب درمی‌آمد.

جدیدترین قسمت مجموعه فیلم‌های تبدیل شوندگان با نام Transformers: Rise of the Beasts چندی پیش اکران شد. با توجه به آنچه در در انتهای این اثر رخ می‌دهد، در آینده شاهد کراس اور تبدیل شوندگان و جی آی جو خواهیم بود.

Warrior یک سریال رزمی، جنایی و درام بوده و فصل سوم آن اواسط امسال از طریق HBO Max منتشر شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا