برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

آیا حضور کریس همسورث در Transformers & G.I. Joe صحت دارد؟

پارامونت ظاهراً برنامه‌های بزرگی دارد

آیا حضور کریس همسورث در Transformers & G.I. Joe صحت دارد؟ ۰ ۱۲ خرداد ۱۴۰۳ سینمای جهان کپی لینک

طبق گزارشی که رسانه Deadline کار کرده، حضور کریس همسورث در Transformers & G.I. Joe به هیچ وجه دور انتظار نیست.

پیش درآمد مجموعه فیلم‌های تبدیل شوندگان، یعنی Transformers: Rise of the Beasts سال گذشته میلادی روی پرده نقره‌ای آمد. اثر مزبور نه تنها در زمینه نقدهای دریافتی چندان موفق نبود، بلکه در زمینه تجاری هم ضعیف ظاهر شد. به بیان دقیقتر، تنها ۴۳۹ میلیون دلار فروخت تا حتی نتواند هزینه‌های ساخت، تبلیغات و اکران را جبران کند. با این حال، استودیو پارامونت پیکچرز تصمیم گرفته دنباله آن را ساخته و به سینماها بیاورد.

وقتی اکران Transformers: Rise of the Beasts آغاز شد، گمانه زنی‌هایی مبنی بر ساخت کراس اور تبدیل شوندگان و G.I. Joe در شبکه‌های اجتماعی شکل گرفت؛ زیرا در انتهای Rise of the Beasts به چنین اتفاقی اشاره شده بود. استودیو پارامونت پیکچرز هیچ واکنشی به گمانه زنی‌ها نشان نداد تا اینکه ساخت فیلم Transformers & G.I. Joe را چندی پیش بطور رسمی تایید کرد.

با توجه به گزارش اخیر Deadline، حضور کریس همسورث در Transformers & G.I. Joe احتمالاً رخ خواهد داد. به بیان دقیقتر، پارامونت پیکچرز نقش اصلی فیلم مزبور را به ستاره استرالیایی هالیوود پیشنهاد داده و آن‌ها هم اکنون مشغول مذاکره هستند. جزئیات بیشتری در حال حاضر موجود نبوده و نمی‌دانیم مذاکره در چه مرحله‌ای قرار دارد. در ضمن، همسورث به هیچ وجه با مجموعه Transformers غریبه نیست و در انیمیشن Transformers One جای آپتیموس پرایم صحبت می‌کند.

آنتونی راموس (Anthony Ramos) در فیلم Transformers: Rise of the Beasts نقش اصلی را بر عهده داشت. از همین رو، انتظار می‌رفت در قسمت‌های بعدی بازگشته و ماجراجویی‌هایش را در کنار تبدیل شوندگان ادامه دهد. اینطور که به نظر می‌رسد، پارامونت پیکچرز قصد دارد او را کنار گذاشته یا به حاشیه رانده تا بتواند ستاره‌ای مشهور را در مرکز توجه‌ها قرار دهد. به هر حال، حضور فردی مثل کریس همسورث (Chris Hemsworth) می‌تواند به فروش بیشتر منجر شود.

فیلم Transformers & G.I. Joe در سال آینده یا سال ۲۰۲۶ میلادی اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments