برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

اولین تصاویر Snake Eyes: G.I. Joe Origins شخصیت‌های مختلف را نشان می‌دهد

تعداد تصاویر به رقم ۸ می‌رسد

اولین تصاویر Snake Eyes: G.I. Joe Origins شخصیت‌های مختلف را نشان می‌دهد ۰ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ سینمای جهان کپی لینک
اولین تصاویر Snake Eyes: G.I. Joe Origins

وب سایت Entertainment Weekly در قالب یک مطلب اختصاصی اولین تصاویر Snake Eyes: G.I. Joe Origins را به اشتراک گذاشت.

پس از اینکه هاسبرو توانست با تبدیل‌شوندگان به موفقیت قابل‌توجهی در باکس آفیس جهانی دست یابد، مدیران شرکت تصمیم گرفتند یکی دیگر از مجموعه اسباب بازی‌های خود را به مدیوم سینما بیاورند. نتیجه اتخاذ چنین تصمیمی، G.I. Joe: The Rise of Cob بود که سال ۲۰۰۹ میلادی اکران شد. این اثر نه تنها بازخوردهای منفی‌ای را دریافت کرد، بلکه ۳۰۰ میلیون دلار فروخت در حالی که هزینه ساختش ۱۷۵ میلیون دلار بود. با این حال، قسمت دوم تحت عنوان G.I. Joe: Retaliation و با بودجه‌ای ۱۵۵ میلیون دلاری ساخته شد. Retaliation هم بازخوردهای منفی‌ای را دریافت کرد اما عملکرد بهتری در زمینه تجاری داشت. این فیلم ۳۷۵ میلیون دلار فروخت.

از آن‌جایی که G.I. Joe: Retaliation توانسته بود انتظار سازندگان خود را برآورده کند، ساخت قسمت سوم مجموعه در دستور کار قرار گرفت. با گذشت مدتی، پروژه تعدادی از دست‌اندرکاران خود از جمله کارگردان را از دست داد و با ادامه یافتن این روند، درگیر چالش‌هایی شد. در حالی که طرفداران منتظر شنیدن خبر امیدوارکننده‌ای پیرامون دنباله G.I. Joe: Retaliation بودند، پارامونت پیکچرز و هاسبرو از ساخت یک اسپین‌آف به نام Snake Eyes: G.I. Joe Origins خبر دادند. این اثر قرار بود سال گذشته میلادی به سینماها بیاید اما همه‌گیری ویروس کرونا اکرانش را به تعویق انداخته است.

وب سایت Entertainment Weekly در قالب یک گزارش اختصاصی اولین تصاویر Snake Eyes: G.I. Joe Origins را با کاربران خود به اشتراک گذاشت. تصاویر که تعدادشان به رقم ۸ می‌رسد، شخصیت‌های مختلف داستان از جمله اسنیک آیز با نقش‌آفرینی هنری گلدینگ (Henry Golding)، استورم شدو با نقش‌آفرینی اندرو کوجی (Andrew Koji)، آکیکو با نقش‌آفرینی هاروکا ایب (Haruka Abe)، اسکارلت با نقش‌آفرینی سامارا ویوینگ (Samara Weaving) و بارونس با نقش‌آفرینی اورسولا کوربیرو (Úrsula Corberó) را نشان می‌دهد. در ادامه می‌توایند تصاویر را مشاهده کنید:

لباس‌های شخصیت‌های اصلی در فیلم‌های G.I. Joe: The Rise of Cob و G.I. Joe: Retaliation شباهت‌هایی به اسباب بازی‌هایشان داشته‌اند اما این موضوع چندان برای لباس‌ها در Snake Eyes: G.I. Joe Origins صادق نیست. در ضمن، جدیدترین فیلم مجموعه به سرگذشت اسنیک آیز پرداخته و نحوه تبدیل شدن به شخصیتی که طرفداران می‌شناسند را نشان خواهد. در حال حاضر جزئیاتی از داستان موجود نیست اما احتمالا او در بخش‌های پایانی فیلم لباس و کلاه مخصوص خود را به پوشیده و به مبارزه خواهد پرداخت. در ضمن، پیش‌بینی می‌شود موفقیت‌های تجاری آن ساخت دنباله‌ها و اسپین‌آف‌هایی را به همراه داشته باشد.

طبق گزارش‌های غیررسمی، ساخت دنباله Snake Eyes: G.I. Joe Origins آغاز شده و فاز اولیه را پشت سر می‌گذارد. جو شرپنل (Joe Shrapnel) و آناواترهاوس (Anna Waterhouse) وظیفه آماده‌سازی فیلمنامه را بر عهده دارند و هنری گلدینگ هم برای ایفای نقش اسنیک آیز بازخواهد گشت. البته پروژه مزبور هنوز چراغ سبز تولید را دریافت نکرده است. در انتها، جدیدترین فیلم G.I. Joe از تاریخ یک مرداد سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۲۳ جولای سال ۲۰۲۱) به سینماها خواهد آمد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments