زمان اکران Snake Eyes و دو فیلم دیگر تغییر کرده است

پارامونت گرد و خاک به پا کرد

زمان اکران Snake Eyes و دو فیلم دیگر تغییر کرده است سورنا رضایی ۰ ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ سینمای جهان
زمان اکران Snake Eyes

استودیوی پارامونت پیکچرز با ارسال یک بیانیه مطبوعاتی برای رسانه‌ها از تغییر در زمان اکران Snake Eyes و دو فیلم خبر داده است.

در حالی که پنج سال از اکران G.I. Joe: Retaliation می‌گذشت، پارامونت پیکچرز قسمت بعدی مجموعه را تایید کرد. این اثر Snake Eyes نام داشته و حکم یک پیش درآمد را برای فیلم‌های پیشین دارد. محصول مشترک پارامونت و مترو-گلدوین-میر، رابرت شونتکه (Robert Schwentke) را روی صندلی کارگردانی داشته و در نیمه دوم سال ۲۰۱۹ جلوی دوربین رفت. فاز فیلمبرداری اوایل سال ۲۰۲۰ به اتمام رسد تا همه چیز مطابق برنامه‌ریزی‌ها پیش برود. پارامونت قصد داشت جدیدترین قسمت G.I. Joe را در مارس همین سال روی پرده نقره‌ای ببرد اما همه‌گیری ویروس کرونا چنین اجازه‌ای نداد.

پارامونت پیکچرز به اجبار برنامه‌ریزی‌های خود را در پی شیوع ویروس کرونا و تعطیلی سینماهای سراسر جهان تغییر داد که نتیجه‌اش، موکول شدن زمان اکران Snake Eyes به اکتبر ۲۰۲۰ بود. با طولانی شدن تعطیلی‌ها، استودیوی آمریکایی سومین قسمت G.I. Joe را یک هفته عقب انداخت. پس از مدتی، این فیلم ابرقهرمانی از برنامه‌ها حذف شد و بدون تاریخ اکران ماند. شرایط به همین منوال باقی نماند. پیش درآمد G.I. Joe: The Rise of Cobra نهایتا برای اکران گسترده در اکتبر برنامه‌ریزی شد. بد نیست بدانید تا این لحظه هیچ گونه تصویر یا تریلری منتشر نشده است. تنها آیتم تبلیغاتی، چند اسباب بازی هستند که در نوامبر سال جاری میلادی به بازار می‌آیند.

پارامونت پیکچرز اخیرا زمان اکران Snake Eyes و دو فیلم را تغییر داده است. اثر مزبور قرار بود از تاریخ ۳۰ مهر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۲۲ اکتبر) به سینماها بیاید اما حالا برای اکران از تاریخ یک مرداد سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۲۳ جولای) برنامه‌ریزی شده است. باکس آفیس جهانی معمولا در تابستان با رشد قابل‌توجهی مواجه می‌شود. مدیران استودیو احتمالا با در نظر گرفتن این اکران را سه ماه جلو انداخته‌اند. در صورتی که برنامه‌ریزی‌ها تغییر نکند، جدیدترین قسمت G.I. Joe دو هفته پس از Black Widow و یک هفته پس از Space Jam: A New Legacy به سینماها می‌آید. این فیلم همچنین همزمان با Hotel Transylvania: Transformania به سینماها خواهد آمد که جای نگرانی‌ای برای استودیوها نیست؛ زیرا این دو اثر طیف متفاوتی از مخاطبان را هدف گرفته‌اند.

دومین فیلمی که تاریخ اکرانش توسط پارامونت تغییر کرد، Top Gun: Maverick است. این اثر قرار بود در تاریخ ۱۱ تیر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۲ جولای) اکران شود اما علاقه‌مندان اکنون باید تا ۲۸ آبان (مصادف با ۱۹ نوامبر) منتظر بمانند. محصول جدید استودیو دنباله‌ای برای Top Gun بوده و چند دهه بعد را به تصویر می‌کشد. کاپیتان ماوریک میچل علی‌رغم فرصت‌هایی که داشته ترجیح داده به عنوان خلبان تست و مربی پرواز به فعالیت ادامه دهد. او در تازه‌ترین چالش خود باید گروهی از خلبانان جوان را برای عملیاتی پیچیده آماده کند. در انتهای لیست تغییرات به فیلم جدید Star Trek می‌رسیم. این اثر تاریخ انتشاری نداشت و حالا برای اکران از تاریخ ۱۹ خرداد سال ۱۴۰۲ (مصادف با ۹ ژوئن سال ۲۰۲۳) برنامه‌ریزی شده است.

در حال حاضر هیچ گونه اطلاعاتی از جدیدترین Star Trek موجود نبوده و نمی‌دانیم چه کسانی در ساختش مشارکت دارند.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا