#مهسا_امینی

اولین تریلر Snake Eyes: G.I. Joe Origins اثری سرتاسر هیجان را نوید می‌دهد

این ویدیو کمتر از یک دقیقه زمان دارد

اولین تریلر Snake Eyes: G.I. Joe Origins اثری سرتاسر هیجان را نوید می‌دهد سورنا رضایی ۰ ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ تریلر (سینمایی)

استودیو آمریکایی پارامونت پیکچرز به وعده خود عمل کرد و اولین تریلر Snake Eyes: G.I. Joe Origins را در کانال یوتیوب خود قرار داده است.

پارامونت پیکچرز در سال ۲۰۱۳ میلادی دومین اقتباس سینمایی از مجموعه G.I. Joe را روی پرده نقره‌ای برد. این اثر مانند قسمت اول، یعنی G.I. Joe: The Rise of Cobra نقدهای منفی‌ای را از سوی منتقدان دریافت کرد اما فروش بهتری در باکس آفیس داشت. همین موضوع باعث شد استودیو آمریکایی به ساخت قسمت سوم چراغ سبز نشان دهد. با این حال، شرایط مطابق انتظار پیش نرفت و پروژه مزبور اصطلاحا در بزرخ تولید گرفتار شد. در حالی که طرفداران منتظر شنیدن اخبار امیدوارکننده بودند، پارامونت از ساخت Snake Eyes: G.I. Joe Origins خبر داد که حکم یک ریبوت را برای مجموعه دارد. مطابق انتظار، بازیگران نقش‌های مختلف تغییری کرده و خبری از چهره‌های قدیمی مانند دواین جانسون (Dwayne Johnson) یا بروس ویلیس (Bruce Willis) نیست.

همان‌طور که از نامش می‌توان حدس زد، Snake Eyes: G.I. Joe Origins درباره شخصیتی به نام اسنیک آیز است. او محبوب‌ترین عضو گروه G.I. Joe بوده و به واسطه شمشیر و لباس مخصوصش شناخته می‌شود. اگرچه گذشته و هویت واقعی اسنیک آیز از اسناد محرمانه و طبقه‌بندی شده به شمار می‌رود، محصول جدید پارامونت پیکچرز قصد دارد به بخشی از سرگذشت این شخصیت پرداخته و نحوه تبدیل شدنش به کاراکتری را به تصویر بکشد که در میان طرفداران از محبوبیت بالایی برخوردار است. هنری گلدینگ (Henry Golding) که با Crazy Rich Asians و Last Christmas شناخته می‌شود، نقش اصلی را جلوی دوربین ایفا کرده است.

پارامونت پیکچرز به قول خود عمل کرد و اولین تریلر Snake Eyes: G.I. Joe Origins را از طریق کانال یوتیوب خود در دسترس علاقه‌مندان قرار داده است. ویدیو کمتر از یک دقیقه زمان داشته و با نمایش مبارزه شخصیت اصلی با دشمنان روی خودرویی در حال حرکت آغاز می‌شود. اینطور که به نظر می‌رسد مبارزه مزبور به یکی از صحنه‌های مهم تعلق داشته باشد. در ادامه، درگیری اسنیک آیز و استورم شدو را مشاهده می‌کنیم. استورم شدو که برخلاف پروتگونیست لباسی سفید رنگ به تن می‌کند، اصلی‌ترین رقیبش بوده و به واسطه اتفاقاتی به گروه جنایتکاری کبرا می‌پیوندد. در یکی دیگر از بخش‌های تریلر، مواجهه بارونس و اسکارلت را می‌بینیم. در ضمن، کلاهخود مشهور اسنیک آیز در ثانیه‌های پایانی و برای مدت کوتاهی به نمایش گذاشته می‌شود.

به غیر از هنری گلدینگ چهره‌های شناخته‌شده دیگری هم جلوی دوربین Snake Eyes: G.I. Joe Origins رفته‌اند. اورسولا کوربیرو (Úrsula Corberó) که با نقش توکیو در Money Heist به شهرت رسید، نقش بارونس را ایفا می‌کند. بارونس از اعضای گروه جنایتکاری کبرا است. سامارا ویوینگ (Samara Weaving) برادرزاده هوگو ویوینگ به عنوان اسکارلت در جریان داستان حضور دارد. اسکارلت از اعضای گروه G.I. Joe محسوب می‌شود. ایکو اویس (Iko Uwais) بازیگر مجموعه فیلم‌های The Raid هم یکی از نقش‌ها را ایفا کرده است.

در انتها، لازم به ذکر است جدیدترین فیلم G.I. Joe در تاریخ یک مرداد سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۲۳ جولای سال ۲۰۲۱) روی پرده نقره‌ای خواهد آمد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا