1%
  • 0/10

گوشی‌های تا سه میلیون تومان موجود در بازار موبایل

راهنمای خرید گوشی‌های اقتصادی امروز بازار

گوشی‌های تا سه میلیون تومان موجود در بازار موبایل ۰ ۱۵ تیر ۱۳۹۹ موبایل کپی لینک
رجیستری گوشی مسافری

با توجه به افزایش نرخ دلار و بالا رفتن قیمت گوشی، این روزها تعداد گوشی‌های اقتصادی که بهایی کمتر از سه میلیون تومان دارند هم محدود شده است.

تا یکی دو سال پیش با سه میلیون تومان می‌شد گوشی‌هایی میان‌رده‌ و حتی گوشی‌های بالارده خریداری کرد اما این روزها کمتر گوشی می‌توان یافت که قیمتی کمتر یا حدود سه میلیون تومان داشته باشد. در این گزارش به راهنمای خرید گوشی‌های تا حدود سه میلیون تومان می‌پردازیم.

سامسونگ

در میان گوشی‌های اقتصادی سامسونگ می‌توان به A10 s اشاره کرد که دارای دوربین دو گانه ۱۳ و دو مگاپیکسلی است و از ۳۲ گیگابایت حافظه داخلی‌ بهره می‌برد و حدود سه میلیون تومان قیمت دارد که بنا به رنگ قیمت آن بین ۵۰ تا ۱۰۰ هزار تومان تغییر می‌کند.

samsung

گوشی‌های A01-A015 و A01-A016 نیز بین دو میلیون و ۳۰ تا دو میلیون و ۸۰ هزار تومان قیمت دارند.

گوشی A10 سامسونگ نیز با قیمت دو میلیون و ۵۹۰ هزار تومان در رده‌ی گوشی‌های اقتصادی است که این گوشی نیز دوربین اصلی ۱۳ مگاپیکسلی و ۳۲ گیگابایت حافظه‌ی داخلی دارد.

در میان گوشی‌های سامسونگ A260 A2 CORE کمترین قیمت را دارد و به بهای یک میلیون و ۸۴۵ هزار تومان امروز معامله می‌شود. این گوشی ۱۶ گیگابایت حافظه داخلی و یک گیگابایت رم دارد.

هواوی

گوشی Y6 PRIME گزینه‌ی مناسبی در میان گوشی‌های اقتصادی است؛ این گوشی ۳۲ گیگابایت حافظه داخلی و دو گیگابایت رم دارد و با قیمت دو میلیون و ۵۳۰ هزار تومان به فروش می‌رسد.

huawei

Y5 2019 نیز که قیمتی معادل دو میلیون و ۱۲۰ هزار تومان دارد، با دو گیگابایت رم و ۳۲ گیگابایت حافظه داخلی و دوربین ۱۳ مگاپیکسلی موجود است.

Y5 LITE، HONOR 7S،‌ HONOR 7X، HONOR 8 A،‌ HONOR 8 S و HONOR 9 LITE نیز به ترتیب با قیمت یک میلیون و ۷۷۰ هزار تومان، یک میلیون و ۹۸۰ هزار تومان، دو میلیون و ۸۵۰ هزار تومان، دو میلیون و ۷۷۰ هزار تومان، دو میلیون و ۲۴۰ هزار تومان و دو میلیون و ۷۷۰ هزار تومان در بازار موجودند.

نوکیا

در میان همه‌ی برندها، نوکیا تعداد گوشی‌های اقتصادی بیشتری دارد؛ C1 نوکیا که یک میلیون و ۵۷۰ هزار تومان قیمت دارد از دوربین اصلی و سلفی ۵ مگاپیکسلی بهره می‌برد و ۱۶ گیگابایت حافظه‌ی داخلی دارد. گوشی‌ N3.2 نیز که قیمتی معادل دو میلیون و ۸۵۰ هزار تومان دارد از دوربین اصلی ۱۳ مگاپیکسلی و دوربین سلفی ۵ مگاپیکسلی بهره می‌برد و در دو نسخه‌ی ۱۶ و ۳۲ گیگابایتی موجود است.

N2.2 نیز ویژگی‌های مشابه نوکیا 3.2 دارد و در دو نسخه‌ی ۱۶ و ۳۲ گیگابایتی در بازار موجود است که اولی یک میلیون و ۸۵۰ هزار تومان و دومی دو میلیون و ۱۰۰ هزار تومان قیمت دارند.

N2.3،‌ N2720 و N800 نیز به ترتیب با قیمت دو میلیون و پانصد، یک میلیون و ۹۵۰ و دو میلیون و ۱۰۰ هزار تومان در بازار امروز به فروش می‌رسند.

گوشی‌های تا سه میلیون تومان

شیائومی

در میان گوشی‌های موجود در بازار شیائومی فقط یک دستگاه امروز با قیمتی کمتر از سه میلیون تومان وجود دارد و آن هم گوشی REDMI 8A است که به بهای دو میلیون و ۶۵۰ هزار تومان معامله می‌شود. این گوشی دوربین اصلی ۱۲ مگاپیکسلی و دوربین سلفی ۸ مگاپیکسلی دارد. صفحه نمایش این گوشی ۶.۲۲ اینچی است و از باتری ۵ هزار میلی‌آمپرساعتی بهره می‌برد.

گوشی‌های تا سه میلیون تومان

موتورولا

MOTO E6 PLAY که با قیمت دو میلیون و ۲۰۰ هزار تومان در بازار ایران موجود است از دوربین اصلی ۱۳ مگاپیکسلی و دوربین سلفی ۵ مگاپیکسلی بهره می‌برد و دو گیگابایت رم و ۳۲ گیگابایت حافظه داخلی دارد. همچنین گوشی MOTO E6 PLUS با قیمت دو میلیون و ۹۰۰ هزار تومان گوشی‌های اقتصادی موتورولا در بازار امروز هستند که قیمتی کمتر از سه میلیون تومان در بازار معامله می‌شوند. 

گوشی‌های تا سه میلیون تومان

توجه داشته باشید که قیمت‌ها مربوط به امروز ۱۵ تیرماه است و با توجه به نوسان قیمت ارز این نرخ‌ها هم هر روز تغییر می‌کند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments