1%
  • 0/10

لغو بازی Silent Hill PT یکی از ناراحت‌کننده‌ترین اتفاق‌های تاریخ بود

کاش ساخته شود!

لغو بازی Silent Hill PT یکی از ناراحت‌کننده‌ترین اتفاق‌های تاریخ بود ۰ ۱۹ تیر ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
لغو Silent Hill PT

علی‌رغم گذشت حدود یک دهه، اغلب بازیکن‌ها همچنان از لغو بازی ترسناک Silent Hill PT بسیار ناراحت هستند.

شرکت کونامی در سال ۲۰۱۴ میلادی یک دموی رایگان با نام P.T برای بازی جدید ساینلت هیل منتشر کرد. این عنوان با وجود آن‌که در مراحل اولیه‌ تولید قرار داشت، به یکی از ترسناک‌ترین بازی‌های نسل هشتم تبدیل شد و توجه زیادی را به خود جلب کرد. با این حال، این دمو چند ماه بعد از عرضه به طور کامل از فروشگاه پلی استیشن حذف و توسعه آن نیز لغو شد.

در حال حاضر که بیش از ده سال از توقف ساخت بازی می‌گذرد، اما هوادارها همچنان خواستار تجربه این بازی به شدت ترسناک هستند و چه بسا طبق نظرسنجی‌ها، لغو این پروژه همچنان به عنوان یکی از اتفاق‌های ناراحت‌کننده در طول تاریخ صنعت بازی‌ها به شمار می‌رود.

در واقع، شماری از کاربرهای انجمن ردیت به تازگی در یک نظرسنجی در خصوص پروژه‌های لغو شده در صنعت بازی‌ها شرکت کردند که اغلب آن‌ها، توقف ساخت بازی Silent Hill PT را به عنوان ناراحت‌کننده‌ترین اتفاق تاریخ گیمینگ می‌دانند. شماری از این افراد مدعی هستند که اگر این عنوان به طور کامل ساخته می‌شد، بدون شک دیوانه‌کننده‌ترین بازی ترسناک لقب می‌گرفت.

لازم به ذکر است که دموی P.T به قدری ترسناک بود که برخی‌ها قادر به تجربه بازی نبودند. گفتنی است که این بازی توسط هیدئو کوجیما و گیلرمو دل تورو ساخته شده بود. با این وجود، با توجه به ترک هیدئو کوجیما از کونامی، بعید به نظر می‌رسد که توسعه این عنوان با گذشت حدود یک دهه از سر گرفته شود.

در میان این گفته‌ها، بهتر است بدانید که کونامی بعد از مدت‌ها تصمیم گرفته تا سری متال گیر سالید را بدون کوجیما احیا کند. این کمپانی هم اکنون در حال بازسازی Metal Gear Solid 3 بوده و در صورت موفقیت آن، به سراغ توسعه بازی جدید مجموعه می‌رود. همچنین، چندین نسخه از بازی سایلنت هیل از جمله Silent Hill 2 Remake در دست ساخت قرار دارند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments