1%
  • 0/10

علاقه‌مندی کونامی برای بازگشت کوجیما به سری Metal Gear

نام کوجیما و تیم اصلی در نسخه بازسازی درج می‌شود

علاقه‌مندی کونامی برای بازگشت کوجیما به سری Metal Gear ۰ ۱۰ تیر ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
کوجیما به سری Metal Gear

به گفته تهیه‌کننده شرکت کونامی، برای این کمپانی بازگشت تیم اصلی و شخص هیدئو کوجیما به سری Metal Gear یک رویا محسوب می‌شود.

نوریاکی اوکامورا (Noriaki Okamura) تهیه‌کننده شرکت کونامی و مجموعه Metal Gear Solid در جریان یک لایو استریم ژاپنی در روز جمعه با آگاهی به این موضوع که ایشان فرض خود را بدین شکل قرار نداده که شخص هیدئو کوجیما (Hideo Kojima) و همکاران سابقش لزوما چنین احساسی را داشته باشند اظهار داشت که بازگشت آن‌ها و همکاری مجدد یک رویا به شمار می‌رود.

پس از وقوع اختلافاتی نامشخص به دنبال پایان یافتن مراحل ساخت بازی Metal Gear Solid 5 در سال 2015، هیدئو کوجیما از شرکت کونامی جدا شد. در حالی که کوجیما گاها در خصوص مجموعه متال گیر صحبت‌هایی انجام می‌دهد اما دیگر هیچ گونه کنترلی روی این مجموعه ندارد.

با این حال به نظر می‌رسد تنش میان طرفین با گذشت سال‌ها کاهش یافته است. در لایو استریم روز جمعه از آقای اوکامورا پرسیده شد که آیا این امکان وجود دارد که روزی اعضای اصلی مجددا روی مجموعه Metal Gear Solid کار نمایند که این تهیه‌کننده ژاپنی بدین شکل پاسخ داد که “من در جایگاهی نیستم که بخواهم از زبان کسانی که در این کمپانی نیستند صحبتی کرده و یا حدس خود را در خصوص چگونگی احساس آن‌ها به اشتراک بگذارم.”

اوکامورا درباره علاقه‌مندی خود درخصوص بازگشت کوجیما به سری Metal Gear این گونه گفت که “اما اگر بخواهم درباره خودم حرف بزنم من هیچ چیز را بیشتر از همکاری مجدد با آقای کوجیما و سایر اعضای تیم دوست ندارم. اتفاق افتادن این موضوع یک رویا محسوب می‌شود. اما افراد به سراغ پروژه‌ها و تعهدات جدید خود رفته‌اند و این واقعیت کنونی ما محسوب می‌شود. ما نمی‌توانیم ساده لوحانه فرض کنیم که افراد دوباره با ما همکاری خواهند کرد یا از طرف دیگر خودمان را به آن‌ها وابسته بدانیم.”

“من فکر نمی‌کنم این کار درستی برای ما باشد که چنین درخواست‌هایی از اشخاص داشته باشیم. بنابراین ما در حال کار روی انتظاراتی هستیم که از ما وجود دارد و برعهده ما است که محصول مناسبی را تولید کنیم.”

به گفته اوکامورا بسیاری از کارمندانی که در تیم توسعه نسخه اصلی Metal Gear Solid 3: Snake Eater حضور داشتند روی نسخه بازسازی آن نیز مشغول کار هستند. استودیو Virtuos نیز به عنوان یک سازنده خارجی به روند تولید بازی کمک می‌کند. ایشان هم‌چنین تایید کردند که به مانند Metal Gear Solid: Master Collection، نام شخص هیدئو کوجیما و اعضای اصلی در نسخه بازسازی درج خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments