1%
  • 0/10

تریلر اخیر ریمیک Silent Hill 2 به خوبی روح بازی را القا نمی‌کند

تیم سازنده مقصر نیست

تریلر اخیر ریمیک Silent Hill 2 به خوبی روح بازی را القا نمی‌کند ۰ ۲۷ بهمن ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
تریلر Silent Hill 2

مدیرعامل استودیو بلوبر تیم به تازگی اعتراف کرده که تریلر اخیر ریمیک Silent Hill 2 به خوبی روح بازی را به بازیکن القا نمی‌کند.

تریلر جدید گیم پلی ریمیک سایلنت هیل ۲ در جریان رویداد استیت آف پلی سونی به نمایش گذاشته شد. در حالی که این ویدیو صحنه‌هایی از لحظه‌های هیجان‌انگیز بازی را نشان می‌دهد، اما برخی از هوادارها از این نمایش حسابی ناامید شدند و تا به امروز انتقادهای شدیدی به جلوه‌های بصری نه چندان جالب بازی وارد شده است.

پیوتر بابینو، مدیرعامل استودیو بلوبر تیم نسبت به این اعتراض‌ها واکنش نشان داده و به کیفیت پایین بازی در تریلر اخیر اعتراف کرده است. او مدعی است که این ویدیو به درستی روح بازی را به کاربر منعکس نمی‌کند، اما باید در نظر داشت که تیم سازنده نقشی در این موضوع ندارد!

پیوتر بابینو در این زمینه توضیح می‌دهد:

ما مسئولیتی درباره بازاریابی بازی نداریم. شرکت ما به طور تمام و کمال مسئول این کار است. تریلر منتشر شده در رویداد اخیر استیت آف پلی، بدون شک روح بازی را القا نمی‌کند. این تریلر نه روح بازی اصلی را نشان می‌دهد و نه چیزی که ما خلق کرده‌ایم. ما تلاش می‌کنیم تا این وظیفه را برای بازسازی اثری که ۲۲ سال پیش عرضه شده، به درستی انجام دهیم. ما فکر می‌کنیم وقتی که بازیکن‌ها گیم‌پلی واقعی بازی را مشاهده کنند، نظرشان تغییر خواهد کرد.

در ادامه این صحبت‌ها، مدیرعامل بلوبر تیم اذعان داشت که تیم سازنده برای بازسازی بازی Silent Hill 2 از تمام قدرت و امکانات موتور سازنده آنریل انجین ۵ استفاده کرده است. ناگفته نماند که داسک گالم، یکی از افشاگرهای قابل اعتماد، خاطرنشان کرده که این ویدیو برگرفته از بیلد قدیمی بازی است و کیفیت بصری نسخه نهایی به مراتب بهتر خواهد بود.

لازم به ذکر است که سایلنت هیل ۲ هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار ندارد، اما گفته شده که در سال ۲۰۲۴ میلادی به طور انحصاری برای کنسول پلی استیشن 5 و پلتفرم رایانه شخصی عرضه می‌شود. گزارش‌ها نشان می‌دهد که روند ساخت بازی رو به اتمام بوده و احتمالا بازی زودتر از تصورها روانه بازار می‌شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments