1%
  • 3/10

تماشا کنید: تریلر گیم پلی ریمیک بازی Silent Hill 2

انتشار در سال جاری

تماشا کنید: تریلر گیم پلی ریمیک بازی Silent Hill 2 ۱ ۱۲ بهمن ۱۴۰۲ تریلر بازی کپی لینک

در جریان رویداد استیت آف پلی، شرکت کونامی تریلر جدیدی از گیم پلی ریمیک بازی Silent Hill 2 به اشتراک گذاشت.

اگر خاطرتان باشد، چند هفته پیش بود که مدیرعامل استودیو بلوبر تیم در پیامی اعلام کرد که کمپین بازاریابی ریمیک بازی Silent Hill 2 به‌زودی آغاز می‌شود. حال این وعده محقق شد و شرکت کونامی در جریان مراسم پلی استیشن تریلر جدیدی از این عنوان پخش کرد که به نمایش گیم‌پلی و مبارزات بازی می‌پردازد.

تریلر جدید سایلنت هیل ۲ روی نمایش قهرمان داستان یعنی جیمز ساترلند تمرکز دارد. او قبل از اینکه تفنگ خود را بیرون بیاورد تا خون و خون‌ریزی به راه بیاندازد، با چوب قابل اعتماد خود به مبارزه با دشمنان می‌رود. همانطور که انتظار می رفت، زاویه دید بازی به سوم شخص و از روی شونه‌های شخصیت تغییر یافته که به نوعی برگرفته از سری رزیدنت اویل به نظر می‌رسد.

ویدیوی جدید گیم‌پلی نسخه بازسازی شده سایلنت هیل ۲ کوتاه است، اما این اولین نگاه ما به گیم‌‎پلی واقعی بازی است که شما را تا حدی با سیستم گیم‌پلی و همچنین مبارزات آن آشنا می‌کند. با توجه به آغاز کمپین تبلیغاتی، انتظار می‌رود که در طول هفته‌ها و ماه‌های آینده شاهد انتشار اطلاعات بیشتر و ویدیوهای جدیدتری از بازی باشیم.

لازم به ذکر است که سایلنت هیل ۲ هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار ندارد، اما گفته شده که در سال ۲۰۲۴ میلادی به طور انحصاری برای کنسول پلی استیشن 5 و پلتفرم رایانه شخصی عرضه خواهد شد. البته، ممکن است که این عنوان پس از اتمام قرارداد سونی با کونامی، برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس نیز منتشر شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments