برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

تاریخ انتشار ریمیک Silent Hill 2 به‌زودی مشخص می‌شود

گوش به زنگ باشید

تاریخ انتشار ریمیک Silent Hill 2 به‌زودی مشخص می‌شود ۰ ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
انتشار ریمیک Silent Hill 2

مدیرعامل استودیوی بلوبر تیم ساعاتی پیش در گزارشی اعلام کرد که تاریخ انتشار دقیق ریمیک Silent Hill 2 به‌زودی مشخص خواهد شد.

بیش از یک سال از معرفی ریمیک سایلنت هیل ۲ توسط شرکت کونامی گذشته و این عنوان در سکوت خبری روند توسعه خود را در استودیوی بلوبر تیم پشت سر می‌گذارد. در حالی که ماه قبل تریلری از گیم‌پلی بازی به نمایش گذاشته شد، اما همچنان تاریخ عرضه دقیق بازی در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

حال، به نظر می‌رسد که بازی بسیاری از بخش‌های روند توسعه خود را پشت سر گذاشته و این مسئله به‌زودی تغییر پیدا می‌کند. در همین راستا، ساعاتی پیش پیوتر بابینو، مدیرعامل استودیوی بلوبر تیم در تازه‌ترین گزارش مالی اعلام کرده که در آینده نزدیک تاریخ انتشار دقیق بازی مشخص خواهد شد.

پیوتر بابینو در این زمینه توضیح می‌دهد:

ساخت ریمیک سایلنت هیل ۲ در مراحل پایانی قرار دارد. انتظار می‌رود که تاریخ عرضه و پلتفرم‌های مقصد بازی به‌زودی مشخص شوند.

بهتر است بدانید که مدتی پیش درجه سنی بازی توسط سازمان ESRB در آمریکای شمالی مشخص شد. از طرفی، سازمان مربوطه در کشور کره جنوبی نیز در ماه‌های گذشته درجه سنی بازی را تعیین کرد. گفتنی است که تعیین درجه سنی بازی بدین معنا است که روند توسعه آن تقریبا به اتمام رسیده که در این صورت، هوادارها نباید زمان زیادی را برای عرضه و تجربه بازی منتظر بمانند.

لازم به ذکر است که بر اساس گزارش‌ها، به نظر می‌رسد ریمیک Silent Hill 2 در تاریخ ۳۰ می سال جاری میلادی (۱۰ خرداد ماه) به طور انحصاری برای پلی استیشن 5 و کامپیوتر عرضه خواهد شد. طبق گفته شرکت کونامی، کاربرهای ایکس باکس نباید منتظر انتشار بازی برای پلتفرم‌های خود باشند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments