برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

تماشا کنید؛ تریلر سینماتیک Sherlock Holmes: Chapter One منتشر شد

در بهشت هم مجرم هست!

تماشا کنید؛ تریلر سینماتیک Sherlock Holmes: Chapter One منتشر شد ۰ ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ اخبار بازی کپی لینک

بالاخره بعد از مدت‌ها انتظار تریلر جدیدی از بازی Sherlock Holmes: Chapter One به انتشار رسید که می‌توانید آن را در بالای همین صفحه، تماشا کنید.

روند رو به افول توسعه بازی‌های سبک کارآگاهی برای طرفداران بسیار سخت است، ولی استودیو Frogwares به‌نظر قصد کرده عنوانی فرای تصورات همه را به انتشار رسانده و طرفداران سبک کارآگاهی را خوشحال کند.

استودیو Frogwares تریلر سینماتیک عنوان در دست توسعه خود یعنی Sherlock Holmes: Chapter One را منتشر کرد. شما به‌عنوان شرلوک جوان نویسنده سرنوشت خود در دنیای جهان باز این عنوان هستید. کارآگاه معروف در این عنوان ماجراجویی‌های ویژه‌ای برای شما داشته که خشونت، فریب و نتیجه گیری تنها ابزار کوچکی از میان انبوه ابزارهای در دستان شما هستند. البته از جان (Jon) یار و یاور همیشگی و مرموز خود نباید غافل شوید. او بسیار با ارزش است.

تفاوتی ندارد شما در دنیای بی‌رحم شرلوک به زور متوسل شوید یا با فکر خود و شناخت نقطه ضعف مجرمین یک قدم جلوتر از آن‌ها قرار گیرید، تصمیمات شما نیازمند مهارت کارآگاهی شما هستند. زمان رویارویی با گذشته و تبدیل شدن به افسانه‌ای که شما باشید فرا رسیده است.

شما در بازی Sherlock Holmes: Chapter One به‌عنوان شرلوک در آغاز جوانی پیش رفته و باید طی مسیر و به‌نحوی تازه که در کمترین عنوانی مشاهده شده محبوبیت خود را افزایش دهید. ما پیش از این چنین جوانی مغرور در قالب یک کارآگاه را در دنیای بازی‌های ویدیویی ندیده‌ایم و حال نه تنها یک بازی با چنین شخصیتی توسعه یافته، بلکه آن شخصیت شما هستید.

در این عنوان پرونده‌ها و ماموریت‌ها به‌دنبال شرلوک جوان نمی‌آیند، بلکه شرلوک جوان باید در سطح شهر به‌دنبال پرونده‌ها و جرم‌های صورت گرفته بشتابد. شرلوک در شهر خود به‌دنبال حقایق، سرنخ‌ها، شایعات، تغییر قیافه‌ها، برچسب‌ها و مدارک مشخص شده رفته تا پرونده‌ای مبهم و خالی را به سرانجام برساند.

همانطور که شما ناجی بسیاری افراد هستید، اسلحه در مواقع خطر ناجی شماست که البته شما در استفاده از آن تک هستید و مهارت شما در استفاده از اسلحه خارق‌العاده است. نقطه ضعف دشمنان را با مهارت‌های خاص خود پیدا کنید و از محیط اطراف به‌نفع خود بهره برید تا خون کمتری روی لباس شما بریزد. پیش از جان واتسون معروف، شخصی دیگر با نام جان وجود داشت که بهترین و تنهاترین دوست شما بود. ولی آیا او را به‌طور کامل می‌شناسید؟

طی قرن ۱۹ میلادی در جزیره‌ای مدیترانه‌ای و رنگارنگ نیز قتل و جرم وجود دارد و فکر نکنید چنین جزیره‌ای همیشه بخشی از بهشت است. فساد سیاسی و مجرمان جزیره در کنار سنت‌های قدیمی و جلوگیری از ورود افراد خارجی به جزیره برای بهبود بخشیدن اوضاع، همه کار شما را در این مکان زیبا سخت می‌کنند. هر داستان در زندگی به دو بخش تقسیم می‌شود و ساکنین جزیره نیز ایده‌های خود را درباره حقیقت و دروغ دارند و شما، شرلوک جوان وظیفه دارید حقیقت را از دل دروغ بیرون کشیده و شرلوک که مردی ناشناس است را به محبوبیت برسانید.

همانطور که در ابتدا اشاره شد به‌نظر استودیو Frogwares قصد کرده یکی از بهترین عناوین کارآگاهی را منتشر کرده که البته تا پیش از انتشار آن نمی‌توان از این موضوع اطمینان یافت. با این حال زمان صرف شده برای توسعه این عنوان نکات زیادی را درکنار تریلر سینماتیک به ما نشان می‌دهد. شما چه فکری می‌کنید؟ عنوان Sherlock Holmes: Chapter One می‌تواند روحی تازه به عناوین کارآگاهی ببخشد؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments