تماشا کنید: بازی Sherlock Holmes: Chapter One معرفی شد

در مسیر عدالت

تماشا کنید: بازی Sherlock Holmes: Chapter One معرفی شد مهسا سپاهی ۰ ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ تریلر بازی

استودیوی بازی‌سازی فراگ‌ورز (Frogwares) با انتشار یک تریلر از بازی Sherlock Holmes: Chapter One رونمایی کرد.

فرنچایز شرلوک هلمز نیاز به معرفی ندارد و همه نام این کارآگاه مشهور متولد شده در یورکشایر انگلستان را شنیده‌اند. شخصیت هولمز برای اولین بار در سال ۱۸۸۷ میلادی توسط سر آرتور کانن دویل ساخته شد و از آن زمان در قالب کتاب، فیلم، سریال و عناوین مختلف دیگری در اختیار مردم قرار گرفت. این شخصیت در کتاب رکوردهای جهانی گینس به عنوان شناخته شده‌ترین شخصیت خیالی در تاریخ ثبت شده است. از معروف‌ترین عناوین ساخته شده با محوریت این کاراکتر، می‌توان به سریال Sherlock اشاره کرد.

به‌تازگی استودیوی فراگ‌ورز تریلری را منتشر و از عرضه‌ی بازی Sherlock Holmes: Chapter One برای پلتفرم‌ پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس‌ وان، ایکس‌باکس سری ایکس و رایانه‌های شخصی خبر داده است. در این بازی جهان باز ماجراجویی، کاربران قرار است در قالب شرلوک هلمز قرار بگیرند و به مبارزه با جرم و جنایت بپردازند. وظیفه‌ی اصلی بازیکنان پرچمداری عدالت است و در این راه باید با موانع بسیاری روبه‌رو شوند و دشمنان زیادی را از سر راه خود بردارند.

کاربران در این بازی کارآگاهی با سرنخ‌ها سروکار دارند و برای حل پرونده‌ها از عناصری مثل شایعات، تغییر قیافه و شواهد استفاده می‌کنند. هوش و دقت کاراکتر هولمز در این بازی به خوبی به تصویر کشیده می‌شود و بازیکن باید به مسائل و اتفاقات توجه زیادی داشته باشد تا بتواند معماهای مختلف را حل کند. همچنین سلاح‌هایی هم در اختیار کاربر قرار می‌گیرد تا بهتر بتواند به تعقیب مجرمان بپردازد.

بازی Sherlock Holmes: Chapter One در سال ۲۰۲۱ میلادی برای پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس‌ وان، ایکس‌باکس سری ایکس و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا