رابرت داونی جونیور، دو اسپین‌‌آف از فرنچایز شرلوک هولمز می‌سازد

فرنچایز بزرگی از شرلوک در راه است!

رابرت داونی جونیور، دو اسپین‌‌آف از فرنچایز شرلوک هولمز می‌سازد نرگس کریمی پور ۰ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ سینمای جهان
رابرت داونی جونیور، دو اسپین‌‌آف از فرنچایز شرلوک هولمز می‌سازد

در نهایت خبرهای تازه‌ای از فیلم Sherlock Holmes 3 شنیده شده و به نظر می‌رسد که رابرت داوونی جونیور (RDJ) قصد دارد دو اسپین‌آف ار فرنچایز شرلوک هولمز بسازد. در سال ۲۰۰۹ رابرت داونی جونیور در اولین فیلم خود از فرنچایز شرلوک هولمز به ایفای نقش پرداخت و پس از آن در سال ۲۰۱۱ در دومین قسمت از این فرنچایز حضور پیدا کرد. با این حال متاسفانه، قسمت سوم این اثر که قرار بود در سال ۲۰۲۰ منتشر شود، با مشکلات فراوانی از جمله همه‌گیری ویروس کرونا مواجه شد. و طرفداران از اکران آن ناامید شدند. اگرچه مدت‌ها از آغاز و معرفی این پروژه می‌گذرد اما با این حال هنوز هیچ پیشرفتی در روند انجام آن دیده نشده است. 

اما به تازگی اخباری منتشر شده است که عنوان می‌کنند رابرت داونی جونیور، در حال ساخت دو اسپین‌آف از فرنچایز شرلوک هولمز برای شبکه HBO max است. هنوز مشخص نیست که آیا خود او نیز در این فیلم به ایفای نقش خواهد پرداخت یا خیر، اما با این حال مشخص است که او اثری خاص و منحصر به فرد خلق خواهد کرد.

رابرت داوونی جونیور به همراه سوزان همسر خود قصد دارد تا فرنچایز جدیدی از این اثر را خلق کند که به داستان سه‌گانه قدیمی نیز اشاره خواهد کرد. با توجه به این امر که قسمت سوم فرنچایز پیشین هرگز به مرحله نهایی ساخت و انتشار نرسید، اکنون طرفداران کنجکاو هستند که آیا برنامه‌های جدید داوونی جونیور، شامل قسمت سوم فرنچایز قبلی نیز می‌شود یا نه!

طرفداران رابرت داوونی جونیور اکنون نزدیک ده سال برای دیدن دوباره این هنرمند در لباس شرلوک هولمز منتظر مانده‌اند، به همین دلیل برنامه داوونی جونیور، بیش از پیش برای طرفداران ایجاد سوال کرده و آن‌ها را سردرگم کرده است.

با این حال با توجه به این امر که فرنچایز هولمز تا امروز برای کمپانی برادران وارنر سودآور بوده و موفقیت خوبی به حساب می‌آید، بعید نیست اکنون که مشکلات ناشی از انتشار ویروس کرونا از بین رفته است، شاهد پیشرفت پروژه فیلم شرلوک هولمز ۳ باشیم. 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا