#مهسا_امینی

تماشا کنید: اولین تریلر گیم پلی ریمیک Sherlock Holmes: The Awakened

جهان خوفناک

استودیوی فراگ‌ورز ساعاتی پیش اولین تریلر گیم پلی ریمیک Sherlock Holmes: The Awakened را منتشر کرد.

در حالی که استودیو اکراینی فراگ‌ورز تا به امروز ویدیوهای سینمایی متعددی از نسخه بازسازی شده بازی Sherlock Holmes: The Awakened به اشتراک گذاشته، اما گیم پلی این عنوان همواره برای بازیکنان نامعلوم بود. از این رو، ساعاتی پیش تیم سازنده اولین تریلر گیم پلی بازی را منتشر کرد که محیط خوفناک و تاریک آن را نشان می‌دهد.

بر اساس اعلام تیم سازنده، این ریمیک تا حد زیادی به ریشه‌های نسخه اصلی پایبند مانده، اما در زمینه جلوه‌های بصری، تفاوت چشمگیری وجود خواهد داشت. هرچند که فارغ از ارتقای کیفیت بصری و گرافیک فنی، فضای خوفناک و تاریک بازی با اقتباس از اسطوره‌های Cthulhu و مشابه نسخه اصلی توسعه یافته است.

داستان ریمیک بازی در سال ۱۸۸۴ میلادی جریان دارد؛ جایی که شرلوک هلمز درباره ناپدید شدن‌ افراد مختلف تحقیق می‌کند که در نهایت سرنخ‌هایی از یک فرقه خطرناک و ستایش‌کننده Cthulhu به دست می‌آید. به علاوه، در این بازی جزئیاتی جدیدی از تکامل دوستی شرلوک با جان واتسون ارائه می‌شود و شاهد روایت داستان واتسون، هم‌اتاقی شرلوک، و چگونگی همکاری او با شرلوک در زمینه بررسی جرم و جنایت‌ها خواهیم بود.

نسخه ریمیک بازی با استفاده از موتور قدرتمند آنریل انجین در دست ساخت قرار دارد که به لطف آن، انیمیشن‌ها و جلوه‌های بصری از نسخه کلاسیک به نسخه مدرن و امروزی تبدیل می‌شوند. همچنین، تیم سازنده یک سری تغییراتی در خط داستانی بازی ایجاد کرده و ماموریت‌های جانبی جدیدی به بازی اضافه شده‌اند. از طرفی، تغییرات صورت گرفته در بخش گیم‌پلی نیز قابل توجه هستند و این بار سیستم جنون نقش پررنگی در بازی دارد.

لازم به ذکر است که ریمیک Sherlock Holmes: The Awakened هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار ندارد. با این حال، شرکت ناشر مدعی است که این عنوان در ماه فوریه سال ۲۰۲۳ میلادی (بهمن یا اسفند ماه پیش‌رو) برای کنسول‌های ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5 و نینتندو سوییچ و همچنین پلتفرم رایانه شخصی عرضه خواهد شد.

در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با اولین تریلر گیم پلی ریمیک Sherlock Holmes: The Awakened چیست؟ به نظر شما، آیا این عنوان می‌تواند تجربه به یادماندنی از ماجراجویی‌های شرلوک هولمز را برای بازیکنان رقم بزند؟ شما چه انتظارهایی از این نسخه بازسازی شده دارید؟ فراموش نکنید که نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا