#مهسا_امینی

دو بازی رایگان از فروشگاه اپیک هدیه بگیرید

با شرلوک هلمز در حل پرونده‌های پر رمز و راز همراه شوید

دو بازی رایگان از فروشگاه اپیک هدیه بگیرید سورنا رضایی ۰ ۲۲ فروردین ۱۳۹۹ اخبار بازی
Sherlock Holmes: Crimes and Punishments

با مراجعه به فروشگاه اپیک می‌توانید بازی معمایی Sherlock Holmes: Crimes and Punishments و یک عنوان دیگر را به‌صورت رایگان دریافت کنید.

اجرای طرح قرنطینه‌ی خانگی که نتیجه‌ی شیوع ویروس کرونا در سطح جهان بوده، شرایط غیرقابل‌تحملی را به وجود آورده است. مردم در تعداد زیادی از کشورها مجبور هستند تمام ساعات روز را در خانه مانده و اجازه‌ی خروج از محل زندگی خود را ندارند. فروشگاه‌های بازی‌های ویدیویی که به وضعیت موجود واقف هستند، سعی دارند با اهدای عناوین رایگان مردم را به تجربه‌ی بازی‌های مختلف ترغیب کنند تا شاید روند زندگی‌شان مقداری از حالت یکنواختی بیرون بیاید.

اپیک که به رقیبی جدی برای استیم تبدیل شده، از مدت‌ها قبل به کاربران خود بازی‌های رایگان هدیه می‌داد و خوشبختانه این روند همچنان ادامه دارد. این هفته، دو عنوان Sherlock Holmes: Crimes and Punishments و Close to the Sun رایگان شده‌اند. همانند گذشته، هیچ محدودیتی در دریافت آن‌ها وجود ندارد. کافی است پس از ورود به حساب کاربری خود، به صفحه‌های این دو بازی مراجعه کرده و آن‌ها را به آرشیو حساب کاربری‌تان اضافه کنید.

همان‌طور که از نامش می‌توان فهمید، بازیکن در جریان بازی معمایی Sherlock Holmes: Crimes and Punishments کنترل شرلوک هلمز کارآگاه مشهور را بر عهده می‌گیرد. داستان بین سال‌های ۱۸۹۴ و ۱۸۹۵ جریان داشته و روی شش پرونده‌ی مختلف تمرکز دارد که به قتل، سرقت یا ناپدید شدن یک شخص خاص مربوط می‌شوند. کاربر باید با استفاده از مکانیک‌ها و امکاناتی که در اختیار دارد، مدارک و اسناد مورد نیاز را جمع‌آوری کرده و نهایتا مجرم را پیدا کند. انتخاب‌ها نقش بسیار مهمی در روند داستان ایفا می‌کنند؛ زیرا ممکن است به پیدا نکردن مجرم اصلی منجر شوند.

از ویژگی‌های قابل‌توجه Sherlock Holmes: Crimes and Punishments می‌توان به قابلیت انتخاب بین زاویه‌ی دید اول شخص و سوم شخص ثابت اشاره کرد. در ضمن، شرلوک هلمز تنها شخصیت قابل‌کنترل نیست و کاربر در بخش‌های کوتاهی از بازی کنترل دکتر جان واتسون و یک سگ از نژاد باست هوند به نام توبی را به‌دست می‌گیرد. در صورت تمایل به دریافت نسخه‌ی رایگان Crimes and Punishments، به این لینک مراجعه کنید.

بازی Close to the Sun محصول استودیوی ایتالیایی Storm in a Teacup بوده و می‌توان آن را ترکیبی از بازی‌های ترسناک و فرنچایز بایوشاک دانست. داستان در سال ۱۸۹۷ جریان دارد. نیکلا تسلا یک کشتی عظیم به نام the Helios ساخته که مکانی رویایی برای دانشمندان و مخترعان محسوب می‌شود. افرادی که به دنبال جابجایی مرزهای علم در زمینه‌های مختلف هستند، می‌توانند به این کشتی آمده و دور از اجتماع و شلوغی به انجام آزمایش‌های مختلف بپردازند.

امکانات در نظر گرفته شده به مراکز آزمایشگاهی خلاصه نشده و کشتی the Helios مانند یک شهرک واقعی دارای بیمارستان، سالن سینما، بوستان و سالن تئاتر است. داستان هم روی یک روزنامه‌نگار به نام رز آرچر تمرکز دارد که به منظور یافتن خواهر خود، سوار کشتی شده و به محض ورود متوجه می‌شود اتفاقات ناگواری در آنجا رخ داده است. اگر نمی‌خواهید نسخه‌ی رایگان Close to the Sun را از دست دهید، به این لینک مراجعه کنید.

توجه داشته باشید که این دو بازی تنها تا تاریخ ۲۸ فروردین (مصادف با ۱۶ آوریل) رایگان خواهند بود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا