بازی Second Extinction برای ایکس‌باکس سری ایکس معرفی شد

با همکاری دوستانتان به نبرد با دایناسورها برای نجات زمین بروید

در جریان مراسم اینساید ایکس‌باکس، از بازی Second Extinction برای ایکس‌باکس سری ایکس رونمایی شد.

در طی برگزاری اینساید ایکس‌باکس (Inside Xbox)، تریلری از یک بازی جدید با نام Second Extinction پخش شد. در این بازی که یک اثر در سبک شوتر Co-Op است، باید با دوستان خودتان به نبرد با دایناسورها بروید.

بر اساس اعلام شرکت مایکروسافت، Second Extinction یک بازی شوتر، بر پایه‌ی همکاری سه گیمر با یکدیگر است که در آن بازیکنان باید زمین را از دست دایناسورها نجات دهند. کار تیمی، جز مهم‌ترین عناصر بازی به حساب می‌آید و شما باید با استفاده از سلاح‌ها، قدرت و مهارت‌های مختلف به نبرد با دشمنان رفته و سیاره‌ی زمین را از آنها پس بگیرید.

در جریان این لایو استریم، مایکروسافت اعلام کرد که بازی Second Extinction از قابلیت Smart Delivery برخوردار خواهد بود و شما می‌توانید با خرید بازی روی ایکس‌باکس وان یا ایکس‌باکس سری ایکس، از نسخه‌ی رایگان دیگر کنسول بهره‌مند شوید.

هنوز مشخص نیست که Second Extinction در چه تاریخی منتشر خواهد شد، ولی به نظر می‌رسد که این بازی می‌تواند پتانسیل بالایی برای موفقیت روی کنسول‌های نسل هشتمی و نهمی مایکروسافت داشته باشد. لازم به ذکر است که وظیفه‌ی ساخت بازی Second Extinction را، استودیو سیستم ری‌اکشن (System Reaction) بر عهده دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا