تماشا کنید: بازی Yakuza: Like A Dragon یکی از عناوین لانچ ایکس‌باکس سری ایکس خواهد بود

پشتیبانی بازی از قابلیت Smart Delivery

بازی Yakuza: Like A Dragon به عنوان یکی از عناوین لانچ ایکس‌باکس سری ایکس، برای این کنسول منتشر خواهد شد.

در جریان مراسم اینساید ایکس‌باکس (Inside Xbox) که ساعاتی قبل به پایان رسید، از بازی Yakuza: Like A Dragon (که با نام Yakuza 7 هم شناخته می‌شود) به عنوان یکی از عناوین لانچ کنسول ایکس‌باکس سری ایکس نام برده شد. منظور از بازی لانچ، به محصولی است که همزمان با عرضه‌ی یک کنسول جدید، برای آن پلتفرم منتشر شود.

Yakuza: Like A Dragon اوائل امسال به صورت رسمی در کشور ژاپن عرضه شد و همچنین پیش‌تر نسخه‌ی غربی آن برای پلی‌استیشن 4 تایید شده بود. با این اوصاف دارندگان کنسول‌های نسل هشتمی و نهمی مایکروسافت هم می‌توانند به زودی این بازی را تجربه کنند. بر اساس اعلام شرکت سگا، Yakuza 7 از قابلیت Smart Delivery روی ایکس‌باکس پشتیبانی می‌کند؛ به این معنی که اگر این بازی را روی هر یک از دو کنسول ایکس‌باکس وان و یا ایکس‌باکس سری ایکس خریداری کنید، می‌توانید به صورت رایگان از یک نسخه‌ی رایگان برای دیگر پلتفرم شرکت مایکروسافت برخوردار شوید. همچنین، بازی از قابلیت کراس سیو برای کنسول‌های ایکس‌باکس برخوردار است و به عنوان مثال شما می‌توانید از آخرین نقطه‌ای که بازی خودتان را روی ایکس‌باکس وان سیو کردید، به تجربه‌ی بازی روی ایکس‌باکس سری ایکس بپردازید و دیگر نیازی نیست که از ابتدا بازی را مجددا شروع کنید.

معمولا بازی‌های مجموعه‌ی Yakuza به صورت انحصاری برای کنسول‌های شرکت سونی، پلی‌استیشن منتشر می‌شد؛ با این حال، برای اولین بار شاهد عرضه‌ی بازی Yakuza 0 برای رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس وان بودیم و حالا به زودی می‌توانید Yakuza 7 را هم روی کنسول‌های شرکت مایکروسافت تجربه کنید. هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار بازی Yakuza: Like A Dragon مشخص نشده است و تنها می‌دانیم که بازی در ایام تعطیلات سال 2020 میلادی منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا